banner9

242 Bin 245 Seçmen Çağırıcı dedi

Bu başarı tesadüf değildir
 
İstanbul’un nüfus olarak en kalabalık ilçesi olan Bağcılar da, 30 Mart 2014 de yapılan seçimde Ak Parti adayı Lokman Çağırıcı tam 242.245 oy alarak Ak Parti  İstanbul ilçe belediye başkanları içinde en yüksek oyu alan başkan oldu.
Ak Parti Lokman Çağırıcı                %  57.2 ile  242.245  oy aldı 
CHP adayı Muhammed Çakmak      %  19.7 ile   83.387  oy aldı 
HDP eş başkanları                            %   9.4  ile   39.592  oy aldılar
MHP Hacı Murat Yümlü                    %   6.8  ile   28.588  oy aldı
Saadet Partisi adayı                         %   5.1  ile  21.722  oy aldı

Bağcılar ilçesinin 30 Mart 2014 tarihli seçim sonuçları yukarıdaki şekilde tecelli etti.
Halk Lokman Çağırıcı’yı neden seviyor ?

Samimi

İçten 

Sevecen 

Şakacı

Alçak gönüllü 

İnsana ve emeğe değer veren birisi olduğu için ilçe halkı başkanı seviyor.

Çeyrek milyona yakın oy aldığı halde nefsinin kurbanı olmamış ve halen bir vatandaşı daha nasıl memnun ederimin hesabını yaptığını yakinen biliyorum. 

Başkanın 16 bin m2 lik alana yaptığı Engelliler arsayı başlı başına tez konusu olabilecek bir çalışma olduğuna inanıyorum.

Bu kadar güzel ve son model çalışmayı eski Şişli Belediye başkanı Mustafa Sarıgül yapmış olsaydı inanın haberlerden düşmezdi. Bağcılar Belediye başkanı Lokman Çağırıcı  güzel işler yapıyor ve Basın büro çalışanları da bu işleri duyurmaları gereken her yere duyuruyor ama başkan Çağırıcı aşırı derecede MEDYATİK olmayı istemediği için yaptığı hizmetler daha çok tanıtılmayı hak ediyor diye düşünüyorum.

Bir engelli amcası olarak Engeliler Sarayını gezince fena şekilde duygulandım

Basın mensupları ile çok güzel bir dostluk kuran Bağcılar belediye başkanının basın danışmanı Abdullah Arıdoru bir süre önce Engelliler sarayını bana gezdirmişti. Burada gördüğüm hizmet, alet ve edevatlar başkan Çağırıcı’nın engellilere ne kadar önem verdiğini ifade ediyordu.

Hiçbir Belediyenin düşünmediği basın mensupları ve ailelerini pikniğe daveti  Bağcılar Beleidye başkanı Lokman
Çağırıcı yapıyor

İki senedir Bağcılar belediyesinin Orman Bakanlığında kiraladığı Saryer’deki Kirazlıbent ormanlık alanda basın mensupları ve ailelerinin pikniği ile stres atan basın mensupları kendilerine önem ve değer veren Başkan Çağırıcı’nın bu jestini unutmuyor. Çocuklarım yaz ayları gelince hemen hemen her gün baba Bağcılar belediyesinin pikniği ne zaman olacak diyorlar.

Bağcılar Belediyesi yaptığı çalışmalar ile zaten biz  basın mensuplarının hep gündeminde ama  yaptıkları güzel piknik ile ailemizin de gündemine girmeyi başarmış durumda. Bu piknik Bağcılar halkına da yapılıyor. İşte bu tür sosyal belediyecilik Başkan Lokman Çağırıcı’ya 242.245 oy getiriyor.

Teşekkürler Lokman başkan… teşekkürler Basın büro çalışanları…


Bağcılar Times  / Hüseyin Çetiner 

YORUM EKLE

banner17

banner20