banner9

Büyük Oyunlara Karşı Dikkatli olalım

iç ve dış düşmanlar duysun hükümetin yanındayız

Dostlar bu köşede bugüne kadar binlerce makale yazdım dilimin döndüğü kadar  da haklıya haklı kaksıza da haksız dedik.
Mesela imar konusunda gördüğümüz yanlışları “İman Yarabbiden İmar Yarabiye” diyerek manşet attık. Ak parti dahil hiçbir siyasi parti’den bugüne kadar reklam,ilan ve benzeri kalemler adı altında yardım ve destek almadık. Esnaf olarak 11 yıllık Ak Parti iktidarı döneminde ciddi zararlar da ettik. 

Devletleri ve milletleri yıkan büyük bela rüşvet 
 

Rüşvet toplumumuza Kanuni Sultan Süleyman zamanında Rüstem Paşave Hürrem Sultan tarafından saray’a sokularak başlatılan çirkin bir gelenek olarak günümüze kadar geldi. Devletleri ve toplumları felakete sürükleyen çirkin bir iştir. Zaten Son peygamber Hz.Muhammed (S.A.V) bir hadis-i şerifinde "Rüşvet alan da veren mel'undur “ diyor. Ak Parti Hükümeti ilk iş olarak RÜŞVET’e ve Kişiye özgü İMAR’a karşı ciddi bir operasyon başlatmalıdır. 

Bu fakir 3 sene önce yazdığı bir makalede Ak Parti hükümetinde ve belediyelerinde hizmet ve her türlü çalışma var  bir gün sıkıntı olursa o da İMAR ile alakalı olur derken ne kadar isabetli bir karar verdiğimi şimdi daha iyi anlıyorum. 

İsrail,ABD,İngiltere ve Almanya Dörtlüsü yatırımlardan rahatsız oldu 

Bir iki gün önce (12.01.2014) Mevlid kandili nedeni ile EYÜP SULTAN camisi ailece giderek  devlete millete dua ettik. Orada yaşlı teyzelerin ve amcaların  Başbakan Muhterem Recep Tayyip Erdoğan’a dua ettiklerine şahit olmak muhteşem bir  olaydı benim için. Rüşvet alanlar ve babalarının adını kullanıp iş çevirenler sonuna kadar yargıya hesap versinler. Halkımız oynanan oyunun çok çetrefilli ve büyük olduğunun farkındadır. Şahsen ben de ciddi bir oyunun olduğuna inanıyorum.

Hep beraber Başbakan’ a kol kanaat gererek oyunu bozacağız ve daha güçlü çıkacağız 

Yıllardır hizmetleri ile tanıyıp gıpta ile baktığımız Cemaatin bir numarası ilk önce Dinler arası diyalog fikri ile kafanızı karıştırmak istedi. Sanki daha önce hükmü biten dinlerde halen geçerli imiş gibi YAHUDİLER’e ve HIRISTİYANLAR’ açık destek verdi. 

Oysaki Allah indinde son din İSLAM’dı. Daha sonra açık denizlerde seyreden Mavi Marmara gemisine yapılan saldırıda 9 vatandaşımız şehit olunca İHH da otoriteden izin almalıydı diyerek ikinci büyük hatayı yaptı. 

Üçüncü Büyük hatası ise MİT müsteşarımız Hakan Fidan’ı bertaraf ederek Başbakan’a desteksiz bırakmaya çalışmayı denediler. Başbakan oyunu görerek  Hakan Fidan demek ben demektir diyerek müsteşarını ÇAKALLAR’a yem etmedi yasayı hemen değiştirerek MOSSAD ve adamlarını çıldırttı.

Bu çakallar sürüsü halkımız şu aralar ekonomik sıkıntı içinde bakan evlatlarının milyon dolarları ile yakalayıp göz altına alırsak HALK destekleri azalır diyerek ÜÇ beş tane operasyon TEZGAHLADILAR.  

17 Aralık Başbakan’a kaşı yapılan en büyük oyun olacaktı ama millet pirim vermedi  

17 Aralık Operasyonu ile bilerek veya bilmeyerek yukarıda isimlerini verdiğim dört devlet başta olmak üzere diğerlerinin ekmeğine yağ sürmek adına Hükümetin yılladır imkan verdiği kadroları vasıtası ile DIŞ destekli operasyon ile  RÜŞVET ve YOLSUZLUK kılıfı ile hükümeti köşeye sıkıştırmaya kalktılar. 

Hele Hoca Fetullah’ın  evlerine EROİN bırakın sonrada alıp zindana atın dediği Video kaydında sonra kim bilir bu baskınlar ne dümenler dönderdiler. Velevki RÜŞVET ve diğer iddialar doğru olsun bunlar oyunun büyük olduğunu değiştirmez. Zaten 4 bakan bedelini istifa ile ödediler.İkisinin evladı da şu an ZİNDANDA da. Yargı sonucu cezaları ne ise de çekecekler.
Allah başbakan Erdoğan’a uzun v sağlıklı ömürler versin 

Cesur kararlar alan milli Başbakanlara ha bire KEFEN ve İDAM ipi göstermek adiliktir. Bu millet oynanmak istenen oyunun farkında. BU OYUNU Bozacak güç ve kuvvetteyiz inşallah. Tek yapacağımız şey SAFLARI sık tutarak aramıza şeytanın girmesine izin vermemektir.

Dostlar Ak Parti ‘nin kuruluşundan günümüze maddi ve manevi çok bedel ödedim 

Bu satırların yazarı olarak Ak Parti içinde bazı belediye başkanlarının çalışmalarını beğenmeyen muhalefet ettim,ediyorum  ve edeceğim de.  Bunlara kızgınlık ve kırgınlığım Başbakan’ın YEDİ DÜVEL'e karşı amansız bir şekilde DİRENDİĞİ bu günlerde minik bir yükünü almak için BU satırlar ile OMUZ vermek boynumun borcudur. 
Maddi olarak Ak parti döneminde çok zarar ettim ve Ak Partiden tek kuruş bir menfaat de elde etmedim.
Okurlarımdan ,dostlarımdan ve arkadaşlarımdan sakin ve iyi düşünerek bu kez de ciddi oyunlarını Cemaat ile hükümete karşı oynamak istediler. 

Lütfen bu oyunlara gelmeyelim. 22 Yıldır Başbakanı yakından takip ederim SAMİMYETİNDE şüphem yok. Yakın adamlarından nefsine yenik düşenler olmuştur. Beşer Şaşar hepimiz insanız ama bu şaşan insanları öne sürerek HÜKÜMETİ zora düşürüp halkımızı yeniden gecelik % 7.000 li FAİZ’lerle  karşı karşıya getirmek isteyen SİYONİŞSTLERE karşı uyanık olalım.

Kadir Topbaş ‘ın özel kalemi ve basın danışmanı uyumasın  

Ülkenin kaderini belirleyecek yerel yönetim seçimlerine iki ay süre var defalarca NOT bıraktığımız İBB özel kalem müdürü ve basın danışmanı zahmet edip bize bir dönüş yapmadılar. Bizler ülkenin selameti için yaptığımız bunca zarara rağmen DİK duran başbakan’a sahip çıkmak adına çırpınırken basın ile hemen görüşmeleri gereken Kadir başkanın özel kalemi ve basın danışmanı bir türlü bizimle irtibata geçmiyorlarsa yapacak bir şey yok demeyerek bu kez sayın belediye başkanı ile direk görüşüp ülkenin kaderine sahip çıkmak adına biz ne yapabilir diyeceğim.
Allah ülkemizi iç ve dış düşmanların oyunların karşı korusun inşallah… 


Bağcılar Times / Hüseyin Çetiner 
YORUM EKLE

banner17

banner20