banner9

Alpet’in yeni istasyonu Antalya’da açıldı

Büyüme hedeflerine ulaşmak adına çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Alpet, yeni istasyonunu Antalya’da açtı. Türkiye’nin turizm merkezi Antalya’da yeni bayi yatırımı yapan Alpet, Akdeniz Bölgesi’ndeki istasyon ağını genişletmeyi sürdürüyor.

Alpet’in yeni istasyonu Antalya’da açıldı
Uras Akaryakıt bünyesinde faaliyete geçen en yeni yapıdaki Alpet istasyonunun açılışı 16 Kasım Cuma günü gerçekleşti. Açılış törenine Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Bahattin Bayraktar, Antalya Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci’nin yanı sıra Altınbaş Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş, Altınbaş Petrol Genel Müdürü Ali Murat Yeşilyurt, Altınbaş Petrol Bayi Satışları Müdürü Murat Batmaz, Ege Bölge Müdürü Mehmet Kara ve Saha Müdürü Murat Güven katılım sağladı.

‘‘Akdeniz Bölgesi’nde emin adımlarla büyüyoruz”

Alpet Uras Akaryakıt açılış töreninde konuşan Altınbaş Petrol Genel Müdürü Ali Murat Yeşilyurt, “2018 yılı büyüme hedeflerimize ulaşmak için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Ülkemizin dört bir yanına hizmetlerimizi ulaştırmayı hedefliyoruz. Önem verdiğimiz bölgelerin başında gelen Akdeniz Bölgesi’nde büyüme çalışmalarımızı emin adımlarla sürdürüyoruz. Her açtığımız yeni istasyonumuz bizi hedeflerimize bir adım daha yaklaştırıyor” dedi.

Günlük hedef 1500 araç girişi

Akdeniz Bölgesi’nde büyüme hedefleri doğrultusunda Uras Akaryakıt Ailesi ile birlikte iş birliğine imza attıklarını belirten Ali Murat Yeşilyurt, “Merkezi konumu ile ziyaretçilerimizin uğrak noktası olacak istasyonumuz için günlük 1.500 araç girişi hedefliyoruz. Akdeniz Bölgesi’ndeki en yeni istasyonumuzda ziyaretçilerimiz Alpet’in ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanma imkanı bulacak’’ dedi.

Alpet Hakkında:

Mücevherat, lojistik, finans, eğitim ve enerji sektörlerinde 35 iştiraki ile faaliyet gösteren ve Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından olan Altınbaş Holding’in akaryakıt dağıtımı alanında hizmet sunan markası Altınbaş Petrol (Alpet), 21 yıldır Türkiye genelinde 400’ün üzerinde istasyonu ile hizmetlerine devam etmektedir. Türkiye’nin 3. en büyük akaryakıt depolama kapasitesine sahip dağıtım şirketlerinden biri olan Alpet’in Kocaeli, İzmir, Mersin, Kırıkkale, Samsun, Batman'da dolum tesisleri, Antalya ve Marmara Ereğlisi’nde ikmal noktası bulunmaktadır. Akaryakıt sektörünün milli markası Alpet, yenilikçi çalışmalarıyla sektörde emin adımlarla büyümeye devam etmektedir.
 

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2018, 09:56

Bağcılar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner20