banner9

Ataşehir’e 850 milyonluk proje

Gergül İnşaat’ın Çiğli Ataşehir’de hayata geçireceği Ataşehir Modern projesi tanıtıldı. Yatırımda aile konseptine ağırlık verildi.

Ataşehir’e 850 milyonluk proje
İzmirlilerin merakla beklediği Gergül İnşaat tarafından Çiğli Ataşehir’de hayata geçirilecek 1094 dairelik Ataşehir Modern Projesi tanıtıldı. Aile konseptinin ağırlık verildiği projede, bu akşam internet sitesinden satış fiyatları açıklanacak. Gergül İnşaat Kurucusu Abdulkadir Gültekin, 850 milyon liralık yatırım yaptıkları projede binin üzerinde kişiye istihdam sağladıklarını söyledi. Gültekin, “Ekonomik olarak zorlu bir dönemden geçsek bile Türkiye ekonomisine güveniyoruz. Bu yüzden bu yatırımı gerçekleştirmek istedik. Fiyat politikamızda herkese eşit davranıyoruz. Daireler arasında farklılık göstermekle birlikte tek fiyatla satışa çıkıyoruz” dedi.
1094 dairelik ve 3 sitelik yatay mimariye sahip Ataşehir Modern Projesi, yeni yaşam alanı olanağı sunacak. Projede 24 ay sonra anahtar teslimi yapacaklarını ifade eden Satış Müdürü Serhat Kösem de, “Ataşehir’de aile konseptinin ağırlıkta olacağı bir yaşam konut projesi hazırladık. 3 sitelik ve 1094 dairelik projede yüzme havuzları, otopark, peyzaj, 7/24 güvenlik ve sosyal alanlara yer verdik. Türkiye’nin her yerinden müracaatlar almaya başladık” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2018, 10:46

Bağcılar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner20