banner9

AYAMDER ve AKAMDER inşaat sektörünün sıkıntılarını konuştu

ADANA Kamu Müteahhitleri Derneği(AKAMDER) ve Adana Yapı Müteahhitleri Derneği(AYAMDER) yöneticileri, düzenledikleri toplantıyla sektör sorunlarını konuştu.

AYAMDER ve AKAMDER inşaat sektörünün sıkıntılarını konuştu
AKAMDER ve AYAMDER yöneticileri, inşaat sektörünün yaklaşık 250 iş kolunda da lokomotif konumunda olduğunu vurguladı. AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu “Sektörün sorunlarına çözüm noktasında birçok konuyu ele alarak birlikte hareket etme kararı aldık. Hatta bu konuyu daha ileriye taşıyarak federasyon kurma konusunda da fikir birliğine vararak istişarelerimizi daha sık aralıklarla yapacağız. Bu konudaki hassasiyet ve duyarlılıklarından dolayı fevkalade memnunuz. Adana ve Adana için olan her şey de birlikte adımlar atacağız” dedi.

AYAMDER Başkanı Nadir Vurankaya ise “İnşaat Sektörü olarak sıkıntılarımız had safhaya ulaşmış durumda. Bu konuda birlikte hareket ederek sorunlarımızın bir sonuca ulaşacağına inanıyorum. Bu konuda federasyon kurma girişimimiz de bir çatı altında olmamızı sağlayacak çok önemli bir gelişme olacaktır" diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2018, 15:53

Bağcılar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner20