banner9

Nef’ten Bilyoner’e “hoş geldin” tweeti

Galatasaray’ın ana sponsoru Nef, Bilyoner ile imzalanan sponsorluk anlaşmasını oldukça ilgi çekici bir tweetle kutladı.

Nef’ten Bilyoner’e “hoş geldin” tweeti
Son şampiyon Galatasaray’ın dev sponsorları arasına güçlü bir sponsor daha eklendi. Bugün Mustafa Cengiz, Bilyoner.com ile imzalanan sponsorluk anlaşmasını yapılan basın toplantısıyla duyurdu. Sponsorluk anlaşmasının açıklanmasının hemen ardından Galatasaray’ın ana sponsoru Nef, “BANKO: Galatasaray 22. Kez şampiyon olur” başlığıyla attığı bir tweet ile yeni sponsor Bilyoner.com’a “hoş geldin” dedi. Nef’in tweetinde “Türk sporu ve @Galatasaray için bir güzel haber daha: Ana sponsoru olduğumuz Galatasaray’a bir sponsor daha eklendi. Hoş geldin @Bilyoner” ifadeleri yer aldı.

https://twitter.com/Nef_Style/status/1054365394918612992

Cengiz: Nef bizim en değerli sponsorumuz, teşekkür ediyoruz


Bilyoner.com sponsorluğuna ilişkin düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulanan Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, ana sponsor Nef’e de teşekkür ederken, geçtiğimiz günlerde Emre Akbaba transferiyle ilgili çıkan haberlere yönelik sorular üzerine, “Nef, bizim en değerli, en birinci ve ana sponsorumuz. En büyük desteği Nef'ten alıyoruz. Nef bugüne kadar elini taşın altına koydu. Bundan sonra da koymaya devam edecek” şeklinde yanıt verdi.

Sorulan sorunun, “Siz ocak ayında transfer yaparsanız yine Nef desteğiyle mi yapacaksınız” şeklinde olduğunu dile getiren Cengiz, “Galatasaray transferi, hem kendi olanakları hem de finansal fair play doğrultusunda yapar. Herhangi bir kurum bize sponsor olacak diye yola çıkamayız. Ama Nef de elinden geleni yapmakta. Emre Akbaba transferiyle ilgili de yine elinden geleni yapacak. Bunu da özellikle belirteyim. Nef bizim ana sponsorumuzdur. Bu vesileyle tekrar Nef'e teşekkür ediyorum" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2018, 11:07

Bağcılar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner20