banner9

12 bin öğrenciye diş bakım seti dağıtıldı

Bağcılar Belediyesi, 12 bin ilköğretim üçüncü sınıf öğrencisine içinde diş fırçası, macun ve ıslak mendilden oluşan diş bakım seti dağıttı.

12 bin öğrenciye diş bakım seti dağıtıldı

Bağcılar Belediyesi, ilçedeki okullarda eğitim gören tüm üçüncü sınıf öğrencilerine diş bakım seti dağıttı. Karacaoğlan İlköğretim Okulu’nda düzenlenen programda öğrencilere içinde diş fırçası, macun ve ıslak mendil bulunan set öğrencilere dağıtıldı.

Diş bakım seti dağıtımını Karacaoğlan İlköğretim Okulu’nda başlattıklarını ifade eden Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, ilçede eğitime devam eden tüm ilköğretim üçüncü sınıf öğrencilerine diş bakım setinin dağıtıldığını söyledi. Ağız sağlığının önemine dikkat çeken Çağırıcı, “Çocuklarımızın bu alışkanlığı edinmeleri için böyle bir çalışma yapıyoruz” diye konuştu.Program kapsamında okula hayırsever Sami Önder tarafından yaptırılan özel eğitim sınıfının açılışı da yapıldı.Programa Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı’nın yanı sıra Bağcılar Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yılmaz, hayırsever Sami Önder, okul müdürü ve öğrenciler katıldı. İstanbul Times Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2017, 23:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner20