banner9

3. İstanbul’da Vade Farkı Ödemeden Ev Sahibi Olun

Başakşehir’in değer yaratan projesi 3. İstanbul’da, 60 aya kadar vade farksız konut satışları devam ediyor. Gördüğü yoğun ilgi nedeniyle uzatılan kampanya ile; 3. İstanbul’un sunduğu ayrıcalıklı yaşama ve kazançlı yatırıma cazip ödeme avantajları ile ulaşmak, Nisan ayı boyunca da mümkün olacak…

3. İstanbul’da Vade Farkı Ödemeden Ev Sahibi Olun

 Başakşehir Belediyesi güvencesiyle Al Zamil, Seha Yapı, Adese, Fuzul Yapı işbirliğiyle oluşan ASAF İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen “Başakşehir’in En Büyük Projesi” 3. İstanbul, büyüklüğüne yakışır dev kampanyasını bir ay daha uzattı. 3. İstanbul’un yüzde 5 peşinat ile 60 aya kadar yapılan taksitlendirmelerde  vade farksız, 120 aya kadar yapılan taksitlendirmelerde ise sadece 0.45 vade farkı ile cazip ödeme kolaylıkları sunan kampanyası, gördüğü büyük ilgi ve gelen yoğun talep üzerine 1 ay daha uzatıldı. Mart ayı başında başlatılan dev kampanya, 30 Nisan Pazar gününe kadar geçerli olacak.

Ayrıcalıklı yaşam ve yatırıma ulaşmak artık çok daha kolay

Üstün nitelikleri ve büyüklüğü ile henüz yapım aşamasında dahi bölgesine değer katmaya başlayan 3. İstanbul, benzersiz özellikleriyle de ayrıcalıklı yaşam ve kazançlı yatırım fırsatları sunuyor. Düzenlenen bu kampanya ile 3. İstanbul’un hem yaşam hem de yatırım açısından sunduğu bu cazip avantajlara ulaşmak ise, artık çok daha kolay. 30 Nisan’a kadar uzatılan kampanya kapsamında 3. İstanbul’da yüzde 5 peşinat ile 60 aya kadar yapılan taksitlendirmelerde vade farksız, 120 aya kadar olan taksitlendirmelerde ise 0.45 vade farkı ile daire satışları gerçekleştiriliyor. Bölgesinin en gözde projesi 3. İstanbul’un daha da cazip fırsatlar yaratan kampanyası, ilk günden itibaren yoğun ilgi görüyor.

Başakşehir’in en büyük projesi: 3. İstanbul

Ulaşım ve yaşam açısından seçkin bir konuma sahip 3. İstanbul’da toplamda 116.000 metrekareye yaklaşan proje arazisinin 85.000 metrekaresi, yeşil alanlar, yürüme yolları, spor alanları gibi sosyal donatılara ayrıldı. 3. İSTANBUL’da, büyüklükleri toplamda 3.750 metrekareye ulaşan 3 ayrı sosyal tesis de yer alıyor. İki farklı mimari ile daha zengin çözümlerin sağlandığı 3. İSTANBUL, konut etaplarının yanı sıra rezidans, home ofice, çarşı ve cadde dükkanları ile de bölgesinin yeni yaşam merkezini oluşturacak. 3. İSTANBUL’da 5+1’e kadar ulaşan farklı büyüklüklerde 1.500 konut yer alıyor. Projede ayrıca 107 adet cadde mağazası ve 102 adet de çarşı dükkanı bulunuyor.

Moda ve Göksu blokları ile ideal yaşamlar

3. İSTANBUL’un satışa sunulan 1. Etap, iki farklı tipte toplam dört bloktan oluşuyor. Blokların bir daire oluşturacak şekilde sıralandığı 1. Etap’ın iç kısmındaki yeşil alan, aynı zamanda sosyal ve sportif alanlara da sahip olacak. Blokların bu ortak alanı perdelemesi, evdeki mahremiyet duygusunu açık alana da taşıyacak. Kapalı bir sosyal tesis de bulunuyor. İlk etapta üç adet bulunan Moda Blokları, 2+1 ve 3+1 daireler ile özellikle çocuksuz yeni evliler ve küçük aileler için ideal seçenekler sunuyor. 4+1 dairelerle geniş aileler için birebir çözümler üreten Göksu Blokları’ndan ise ilk etapta bir adet bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2017, 12:34

Bağcılar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner20