banner9

4 Ada Residance’a tanıtım filmi yapıldı

Zeytinburnu Nuripaşa Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi (Hatb boyu) ‘nde gerçek bir kentsel dönüşüm modeli ile yapılacak olan 4 Ada Residance projesi için İstanbul Times Ajans tarafından tanıtım filmi yapıldı.

4 Ada Residance’a tanıtım filmi yapıldı
 Tanıtım filminin her şeyi İstanbul Times stüdyolarında yapıldı

Gazeteci yazar Hüseyin Çetiner tarafından yazılan metni Kadir Karaka Seslendirdi. Çekimler Erhan Şahin,Röportajlar Çağla Pekgüleç tarafından yapıldı.

İşte ilgi ile izlenen tanıtım filminin metni

4 ADA RESİDANCE konforuyla hayatınıza kalite katın…
Kalite-Konfor ve Yaşam 4 Ada Residance’ta
Marmara Denizine nazır manzarası ile 4 adayı  gören ve  dört ada üzerinde inşa edilecek olan proje gerçek manada bir kentsel dönüşüm projesidir.
Hiçbir sosyal donatısı olmayan deprem öncesi eski yapılar yıkılacak, yerine Zeytinburnu başta olmak üzere İstanbul’un bir çok bölgesinde  Modern binalar yapan ÇİĞDEM YAPI ve Şişli-Mecidiyeköy bölgesinde daha çok olmak üzere sayısız yapıya imza atan  MİMYAP’ın Tecrübesi ile 3.800 m2 lik alanda her türlü sosyal donatısı ile yep yeni konutlar da oturmak hak sahipleri için büyük bir ayrıcalık olacak.

Zeytinburnu’nda Özel Sektör Tarafından yapılacak ilk Gerçek Manada Kentsel dönüşüm 4 Ada Residance olacak

Projenin inşa edileceği Lokasyon ‘da yaşayan hak sahipleri ÇİĞDEM YAPI ile yıllardır komşuluk yapmanın verdiği güven ile huzurlu bir şekilde imarlı olan yapılarının aynısına yeni binada kavuşmuş olacak. 

4 Ada Residance’ ta yaşayacak hak sahiplerinin Konsept işyerleri de olacak

200’e yakın konutun olacağı varsayılan projede konut sahiplerinin rahat bir şekilde ihtiyaçlarını giderecekleri işyerleri de konutların altında yerini alıyor.

ÇİĞDEM YAPI ve 4 Ada Residance’ın yönetim kurulu başkanı Hakkı Ertunç Hak sahiplerinin her yönde kazancı çok olacak dedi …

Projenin üstlenicisi şirketlerinden birisi olan ÇİĞDEM YAPI’nın ve 4 Ada Residance yönetim kurulu başkanı Hakkı Ertunç şunları söyledi “Hak sahiplerimizin imarlı mekanlarından hiçbir kesinti yapmadan Kaliteli ve Konforlu bir yaşam sürecekleri ve bölgede örnek gösterilecek bir mekan sunacağız. Bu Projemiz yapacağımız diğer kentsel dönüşüm çalışmalarımıza örnek olacağından dolayı Kâr amacından daha çok bir prestij çalışması olarak bakıyoruz. Ertunç  konuşmasını 4 Ada Residans hak sahiplerine,ilçemize ve halkımıza hayırlı olsun”   dedi.

MİMYAP’ın Kalite ve Tecrübesi Zeytinburnu’nda

Şişli ve Mecidiyeköy bölgesi başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışında sayısız projeye imza atan 4 Ada Residance’ın diğer üstlenicisi MİMYAPyönetim kurulu başkanı yüksek Mimar Ergun Öner ise şunları söyledi “ Şirket olarak İstanbul’da sayısız modern projeye imza attık.
ÇİĞDEM YAPI ile birlikte Zeytinburnu’nun gerçek manada ilk özel sektör kentsel dönüşüm projesini gerçekleştirerek İstanbul’da örnek bir çalışma yapmak istiyoruz.  Bu proje bizim için küçük ama gelecek büyük projelere örnek teşkil etmesi açısından çok önemsiyoruz. Kentsel dönüşüp İstanbul için acil bir gereksinimdir diyen Yüksek Mimar Ergun Öner projemizin taraflar için hayırlı olmasını dilerim” dedi.
İletişim İçin : Çiğdem Yapı Telefon :0212- 665  65  44  www.cigdemyapi.com  Nuripaşa Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi (Hat Boyu) NO:243 Zeytinburnu / İstanbul 

Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)
 

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2016, 09:44

Bağcılar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17