banner9

Çetiner'in Akşener'e sorduğu FETÖ sorusu Gündem oldu

İyi Parti İstanbul İl Başkanlığının Basın mensupları ile genel başkanlarını buluşturmalarında Gazetemizin kurucusu gazeteci yazar Hüseyin Çetiner şunu sordu "Efendim İstanbul Times Tv Özel You Tube Kanalımız" için sokak röportajları yapıyoruz. Soru sorduğumuz bazı seçmenler sizin FETÖCÜ olduğunuzu söylüyor. Bu algıyı yıkmak için bizlere neler söylemek istersiniz sorusunu sordu.

Çetiner'in Akşener'e sorduğu FETÖ sorusu Gündem oldu
 Meral Akşener'in Zehir Zenberek Açıklamasının sorusunu Hüseyin Çetiner sordu

İyi Parti Kurucu Genel Başkanı Meral Akşener'in yüzlerce basın mensubu ile bir araya geldiği Bakırköy Mamazara Restoran'taki kahvaltılı toplantıda Gazeteci yazar Hüseyin Çetiner'in sorduğı soru ulusal medyada gündem oldu.

İşte Akşener'in Hüseyin Çetriner'in sorusnu verdiği cevap

Toplantıda Meral Akşener, FETÖ sorusu soruldu. Akşener, "Siz malum yapı dediniz ben daha açık söyleyeyim, beni ve arkadaşlarımı başından itibaren FETÖ'cülükle suçladı. Kim suçladı? Troller suçladı. Siz Tayyip beyin ağzından duydunuz mu Meral Akşener FETÖ'cü diye? Yetkili bakanlarından duydunuz mu? Hayır duymadınız. Bunun anlamı şu. Eğer bu ülkeyi yönetiyorsanız ve biri için FETÖ'cü derseniz gereğini yapmak zorunda kalırsınız" dedi.

"Benim dokunulmazlığım yok" diyen Akşener, "Elinde bilgisi, belgesi, bu konuda delili olan varsa gidip savcılarla görüşmüyorsa onlar hem iftiracıdır, korkaktır, şerefsizdir" şeklinde konuştu

Meral Akşener , "Kiminin damadı kaçak, kiminin kızı kaçak, kiminin gelini kaçak, kiminin oğlu kaçak. Eski İçişleri bakanı olarak şunu belirtmek isterim; Devletin bir işleyişi vardır. O ciddiyet şudur isnat edilen suçu araştırır. İsnat eden, iftara eden her kimse gider konuşur, elindeki bilgileri, belgeleri verir ve gereği yapılır" şeklinde konuştu. (Hürriyet ve Sözcü Eden alıntı)

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2018, 13:35

Bağcılar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner20