banner9

Etkileyici Sanal Ofis Hizmeti

Son dönemde yüzlerce firmanın tercih etmeye başladığı sanal ofis hizmeti sayesinde en küçük firmalar dahi İstanbul’un en işlek noktalarında ofis sahibi olabiliyorlar.

Etkileyici Sanal Ofis Hizmeti

Uygun Fiyatlara Sanal Ofis

Her geçen gün İstanbul’da işyeri fiyatları ve kiraları hızlı bir biçimde artıyor. Rekabetin çok yükselmesinin yanı sıra işyeri sayısının da artması belirli bir denge kuruyor olsa da insanlar olabildiğince merkezi konumlardan kendisine bir ofis tutmak istiyor. Birçok firma için bu mümkün olmazken sanal ofis hizmeti sayesinde istedikleri noktadan ofislerini alabiliyorlar. Bir ofise sahip olduklarında elde edecekleri tüm artılar bu hizmet içerisinde kendilerine sunulurken ekstra olarak hiçbir harcama yapmalarına gerek kalmıyor.

Ağır Sözleşmelerden ve Fesih Bedellerinden Kurtulun


Merkezi yerlerde ofis kiralamayı düşünen kişiler, yetkili kişiler ile irtibat kurduklarında kiraların çok yüksek olmasının yanı sıra çok ağır şartlarda sözleşmeler yapmak zorunda oluyor. Bu sözleşmelerde oluşan sorunlarda ya da fesih durumunda inanılmaz düzeylerde tazminat ödemesi gerekiyor. Ancak sanal ofis hizmeti alan kişiler, bu zorlukların hiçbirini yaşamıyorlar. Uzun dönem sözleşmelere imza atmak zorunda olmayan firmalar, isterlerse 1 ay önceden haber vererek rahatlıkla bu hizmeti almayı bırakabiliyorlar. Bunun için herhangi bir ödeme yapmalarına ya da hukuki sorunlar yaşamalarına gerek kalmıyor. Sanal ofis ile birlikte çok uygun fiyatlardan aylık olarak merkezi noktalardaki ofisler kiralanmış oluyor.

Tüm Lokasyonlardan Kaliteli Hizmet


Firmalara sanal ofis hizmeti sunan şirketler, bu hizmeti birçok farklı noktadan sunabiliyorlar. Genel olarak 5-6 farklı noktadan bu hizmet sunulurken bunların tamamı merkezi ve herkesin bir ofis sahibi olmak istediği noktalarda oluyor. Hem Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasında en önemli noktalara kurulan bu ofisler, sektöre göre farklılık göstermiyor. Müşteriler, hangi sektörde hizmet verirse versin istediği ofisi kiralayabiliyor. Böylece müşteri potansiyellerine göre bir seçim yapma şansı buluyorlar. İsteyenler birden fazla
hazır ofis kiralayarak farklı bölgelerden müşterilerini toplayabiliyorlar. Bu sayede firmanın profili hızlı bir biçimde genişlerken iş hacmi de buna paralellik gösteriyor.

Hazır Ofislerin Tasarımı


Merkezi noktalardan ofis tutmak isteyen kişiler, bunu çok daha kaliteli bir hizmet verebilmek ve firmalarının vizyonlarını müşterilere aktarmak için gerçekleştiriyor. Bu durumda başvuruda bulundukları hazır ofis sisteminde sunulan ofislerin de her zaman çok güzel bir görünüme sahip olmasını ve kendi sektörüne hitap eden bir halde olmasını diliyor. Bu hizmeti sunarken belirlenen adreslerin tamamında muhteşem ofisler hazırlanırken bazıları çok sosyal, bazıları ise çok daha ciddi ve düzenli bir şekilde tasarlanıyor. Böylece firma sahipleri de kendi çalıştıkları sektöre ve müşterilerine göre bir ofis belirleyebiliyorlar. Ofislerin tamamında yeşil alana önem verilirken gelen misafirlerin rahatlıkla ağırlanması ve bu şekilde kusursuz bir hizmet alması sağlanıyor.


Hazır Ofis Hizmeti Nasıl Alınıyor ?


Bunun için firmaların ilk olarak bu hizmeti sunan şirketler ile iletişime geçmesi gerekiyor. Bu aşamada eğer hiçbir sorun yaşamadan alabilecekleri en kaliteli ve ekonomik hizmeti almak isteyen kişilerin Kamara firması ile görüşmesi gerekiyor. Birçok otoriteye ve bu hizmeti almış olan firmaya göre sektörün lideri olan bu firma, bir ofiste duyulacak olan ihtiyaçların tamamını karşılayabiliyor. Hazır ofis hizmeti karşılığında talep edilen ücretler inanılmaz seviyede makul olurken çok uzun süre boyunca firmalar kiralama işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.

İstanbul’un her iki yakasında da bulunan hazır ofis hizmeti sayesinde gelen müşteriler ve ağırlanan misafirler görebilecekleri en iyi ilgi alakayı görürken ofisten son derece memnun bir biçimde ayrılıyor. 


Kaynak :İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2018, 09:28

Bağcılar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner20