banner9

Gayrimenkul yatırımı için doğru zaman

Yabancı yatırımcıların Türkiye’de gayrimenkul piyasasına yöneldiğine dikkat çeken Agency Gayrimenkul’ün kurucularından Yasin Tatlıdil, “Şu andaki şartlar incelendiğinde gayrimenkul yatırımı için doğru zaman olduğunu söyleyebiliriz” dedi.

Gayrimenkul yatırımı için doğru zaman
 Agency Gayrimenkul’ün kurucu ortaklarından Yasin Tatlıdil yatırımcılara yol gösterdi.

Gayrimenkul sektöründe hareketli bir sürecin yaşandığına dikkat çeken Tatlıdil, “Türkiye’de özellikle geçtiğimiz yıl çok önemli projeler hayata geçirildi. Aynı zamanda geri sayımda olan projeler de var. Özellikle yabancı yatırımcılar ülkemizdeki bu projeleri yakından takip ediyor ve son dönemde yatırıma yönelmiş durumda” dedi.

‘Piyasa bizi yatırıma yönlendiriyor’

Yatırım yapmak isteyenler için gayrimenkul sektörünü öneren Tatlıdil, “Gayrimenkul sahibi olmak hem insanı güvende hissettiriyor hem de kârlı bir yatırım fırsatı sunuyor. Döviz ve altına da yatırım yapanlar var ancak gayrimenkulün uzun dönemde ne kadar kâr yaptığı ortada. Bugün piyasayı da incelediğimizde gerek dövizin durumu gerekse  piyasasının bulunduğu noktada gayrimenkul yatırımı için doğru zaman olduğunu söyleyebiliriz. Piyasa şu anda bizi yatırıma yönlendiriyor” ifadesini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2017, 13:12

Bağcılar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner20