banner9

İnşaatta büyük fark yaratan küçük ayrıntılar

Ar-Ge temelli kaliteli ürünleriyle inşaat sektörüne yüksek katma değer sağlayan Hilti, kırıcı deliciler, çivi çakma sitemleri, vidalama çözümleri, elmaslı delme-kesme sistemleri gibi pek çok inovatif ürününün yanı sıra sarf malzemelerinde de çok iddialı. Kırım ve delim uçları, aşındırıcılar, bıçaklar gibi sarf malzemeleri ile sektörde fark yaratan Hilti, ‘küçük şeyler büyük farklar yaratır’ diyerek kullanıcılarıyla buluşturduğu sarf malzemelerinin kalitesine dikkat çekiyor.

İnşaatta büyük fark yaratan küçük ayrıntılar
 

Kaba inşaat, ince işler, mekanik, elektrik, enerji ve endüstri sektöründe çalışan profesyonellere yönelik ürün ve hizmetler sunan Hilti, sarf malzemeleri ile de öne çıkıyor. Ürün portföyünde; delim ve kırım uçları, aşındırıcılar, bıçaklar, kesme taşları gibi sarf malzemeleri de bulunan marka, Hilti makinalarında orijinal Hilti sarf malzemeleri kullanmanın performans artışı sağladığına dikkat çekiyor.


Piyasanın en fazla dübel deliği adedi sunan delim uçları

Sert ve dayanıklı elmas kafa yapısı ve 4 kesim kenarı ile sağladığı yüksek hızlı performansı sayesinde, piyasanın en fazla dübel deliği adedi sunan delim uçları Hilti TE-CX ve TE-YX, delime kolay başlangıç, donatıyı delip geçebilme ve bunu yaparken sıkışmama özellikleriyle dikkat çekiyor. Sıcak şekillendirmeyle elde edilen özel burgu yapısı ve kafa bağlantısıyla en fazla toz tahliyesine imkan tanıyan Hilti TE-CX ve TE-YX Delim Uçları, uç ömrü boyunca azalmayan yüksek delim hızı ve düşük titreşimi sayesinde aşınmalardan ötürü oluşan delim hızındaki değişikliğin önüne geçiyor.


Tozsuz delim ucu ile 3 kata kadar daha hızlı filiz ekimi

Tek seferde bir deliği delebilme ve temizleyebilme imkanı sunan Hilti TE-YD Tozsuz Delim Ucu, tozdan arındırılmış güvenli bir çalışma ortamı ile 3 kata kadar daha hızlı filiz ekimi gerçekleştirebilmeyi sağlıyor. Hilti TE-YD Tozsuz Delim Ucu’nun sahip olduğu eşsiz yan X şekilli kesiciler, sert demir donatılar boyunca daha az sıkışarak daha hızlı bir şekilde delim yapılmasına izin veriyor.


2 kat daha uzun ömürlü ve yüzde 50 daha hızlı metal delim uçları

En yakın rakibine göre 2 kata kadar daha uzun ömür ve yüzde 50 daha fazla hız değerleri ile ön plana çıkan Hilti HSS Metal Delim Uçları, yüksek performans ve dayanıklılık sunarak metal delim işlemlerinde tasarruf sağlıyor. Benzersiz 135 derecelik geniş kafası sayesinde ilk delim sırasında gezinme yapmadan ana malzemeye kolay giriş yapabilen Hilti HSS Metal Delim Uçları, güçlendirilmiş yivleri ve kafasındaki özel pah sayesinde de hızlı delim yapmaya imkan tanıyor.


Betonda yüzde 30 daha hızlı kırım imkanı

Sürekli yüksek verimlilik sunan ve beton kırımlarında yüzde 30 daha hızlı performans sergileyen Hilti’nin patentli sistemi olan S mandrene sahip Hilti TE-SP Kırım Ucu, dalgalı yapısı sayesinde daha az sürtünme ve sıkışma sergileyerek daha yüksek performans sağlıyor. Duraksama olmadan daha çok iş üreten ve uzun ömür vadeden Hilti TE-SP Kırım Ucu, özel uç tasarımı ile kendini bileyleyerek en yakın rakibine göre yüzde 50 daha uzun ömür sunuyor. Makinaya toz girişini önleyen toz tapasıyla da makinanın ömrünü uzatıyor.


Uzun batarya ömrü ile hassas kesimler

Hilti’nin üstün aşınma dayanımına sahip Daire Testere Bıçakları, uzun batarya ömürleri ile hassas kesimler sunuyor. Kablosuz makinalar için sürtünmeyi azaltan kaplamaya ve ultra ince dişlere sahip olan Hilti Daire Testere Bıçakları, yüksek verimliliği ve ultra ömür vaadiyle fark yaratıyor. Hilti WU/MultiCut ile ahşaplarda hızlı ve boylu boyunca kesimler için en uygun çözümü sunan Hilti, Hilti WS FT/SpecialCut ile çivili ahşaplarda ve aşındırıcı malzemelerde hızlı bir kesim deneyimi sağlıyor. Hilti WS CC/QualiCut, plastik ve ahşap türevlerinde patlatmadan hassas ve hızlı kesim olanağı da sunuyor.


Hızlı, hassas ve güçlü delim için pançlar

Yüzde 8 kobalt alaşım ile uzun ömre ve dayanıma sahip olan Hilti Bimetal Metal-Cut Panç, metal uygulamaları için hızlı ve hassas delim sağlıyor. Otomatik parça çıkartmayı destekleyerek rahatlık sunan Hilti Bimetal Metal-Cut Panç, kolay değiştirme adaptörüyle de uyumlu bir yapı sergiliyor. Ahşap, alçı levha, PVC, alüminyum uygulamaları için yenilikçi diş dizisine sahip olan Hilti Bimetal Multi-Cut Panç, güçlü delim ve hızlı talaş tahliyesine imkan tanıyor.


İnovatif tasarımlarıyla farklılaşan Hilti sarf malzemelerine, Hilti mağazalarından veya hilti.com.tr internet adresinden ulaşmak mümkün.


Hilti ve Hilti Türkiye Hakkında

Dünyanın en küçük ülkelerinden biri olan yaklaşık 35 bin nüfuslu Lihtenştayn Prensliği’nde 1941 yılında doğup, bugün yaklaşık 24 bin çalışanı ile global jenerik marka haline gelen Hilti, 6 kıtada 120’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Türkiye pazarına ilk kez 1982 yılında giren ve 15 yıl distribütörlük olarak temsil edilen Hilti, 1997 yılından bu yana ise Türkiye’de yüzde 100 yabancı sermayeli bir firma olarak faaliyet gösteriyor. Bu sene 20. yılını kutlayan Hilti Türkiye, göstermiş olduğu gelişimle 2011 yılı başından bu yana 10 ülkenin (Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Moğolistan, Kırgızistan, Ermenistan, Gürcistan, Tacikistan, Moldova ve Kuzey Irak) bağlı olduğu bir bölgesel üs konumunda. 2016 yılında yüzde 25 büyüme gösteren Hilti Türkiye, başarısını bilgi, birikim ve inovasyon ile sürdürülebilir değer yaratan bir marka olmaya borçlu. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Hilti Türkiye, 315 çalışanı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Ekonomiye yarattığı katma değer dışında İnsan Kaynakları alanında çalışmalarıyla da öne çıkan Hilti Türkiye, Great Place to Work Enstitüsü tarafından belirlenen, “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2016” listesinde 4. sırada yer aldı. 2015 yılında aynı ödül kategorisinde 3. sırada yer alan Hilti Türkiye, Yaşam Boyu Öğrenme alanında Özel Ödül’e de layık görülmüştü.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2017, 11:13

Bağcılar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner20