banner9

İntek Kalıp ve İskele, Bauma’da Sistemlerini Sektörle Buluşturdu

İntek, 24-30 Ekim tarihleri arasında Münih'te gerçekleşen Bauma fuarında 64 m2 büyüklüğündeki standında sistemlerini ve çözümlerini ziyaretçileriyle buluşturdu.

İntek Kalıp ve İskele, Bauma’da Sistemlerini Sektörle Buluşturdu

24-30 Ekim haftası dünyanın her yerinden gelen ziyaretçilerine kapılarını açan Bauma 2022, 60 ülkeden toplam yaklaşık 3.200 katılımcı ve 200'den fazla ülkeden 495.000'den fazla ziyaretçi ile dünyanın önde gelen inşaat makineleri fuarı için Münih'e geldi. 1954’ten beri 3 yılda bir yapılan fuar 7 gün sürdü. 33. kez düzenlenen etkinlik inşaat sektörünün en büyük ve en çok tercih edilen ticaret fuarı olarak tanınıyor. Bauma Münih Fuarı, inşaat ve maden makineleri, inşaat araçları, iş makineleri endüstrisinden üretici, distribütör, ihracat ve ithalatçıları tek merkezde buluşturuyor. Sistemleriyle fuarda yerini alan İntek, fuar ekibiyle ziyaretçilerini ağırladı. 

İnşaat Emlak Haber Merkezi / Hüseyin Çetiner

Bauma 2022’de, Türkiye 232 Katılımcı ile 3. Sırada Yer Aldı

İnşaat makineleri ve madencilik endüstrisinin teknolojik gelişmelerini dünyaya duyuran Bauma Münih Fuarı, yatırımcılar ve sektör profesyonelleri için güçlü bir bilgi paylaşım merkezidir. İnşaat ve madencilik sektörü endüstriyi yönlendiren dinamiklere ve güçlü ticari bağlara bu fuar aracılığıyla ulaşıyor. Sektörünün uluslararası sınırlarını kaldıran fuar, pazarı ve hedef gruplarını tek merkezde toplayarak yeni iş alanlarını mümkün kılıyor.

Dünyanın En Büyük Ticaret Fuarı: BAUMA

Düzenlenen her Bauma artan ziyaretçi ve katılımcı sayısına sahip. Sektörü harekete geçiren her türlü gelişmeye sahne olan fuarın gündemdeki konuları arasında sürdürülebilirlik, inovasyon, dijitalleşme ve verimlilik var. Endüstri liderlerine, sektörün yeniliklerine, hedef gruplarına terk merkezde erişmek uzmanlar ve karar alıcılarla iletişimde olmak BAUMA’nın katılımcı ve ziyaretçilerine sağladığı avantajlardan bazıları. Aynı zamanda organizasyon, gelişmeyi bekleyen potansiyel ülkelere yatırım yapabilmenin, ortaklıklar kurmanın ve bilinir olmanın önünü açıyor.

İNTEK KALIP İSKELE SAN. ve TİC. AŞ. 

İntek, 33 yıldır endüstriyel inşaat kalıp-iskele sistemlerinin tasarımı, projelendirilmesi, üretimi, satışı, kiralanması ve satış/kiralama sonrası desteği konularında hizmet vermektedir. 1989 yılında 200 metrekarelik bir atölyede 2 mühendis ve 8 işçi ile çıkılan yolda, bugün Gebze ve Düzce’de 12.650 metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 36.900 metrekare alana sahip 2 adet modern tesisi ve 120 kişilik ekibi ile uluslararası bir marka olma yolunda ilerlemeye devam ediyor. Müşterileri, çalışanları ve tedarikçileri ile ortaklık ve güvene dayalı işbirlikleri kurmak İntek’in temel değeridir.İntek, attığı her adımda müşterilerinin faydalarını düşünerek hareket eder. Bu ilke sayesinde müşterilerin günlük operasyonlarını basitleştirip, hızlandıran, şantiyedeki iş güvenliği seviyelerini yükselten ürün ve hizmetleri sunar, onların zaman ve maliyet tasarrufu yapmalarına yardımcı olur.

Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı/ İTHA

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2022, 18:57

Bağcılar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner20