banner9

“Konut Alıcısı İçin En Karlı Dönem”

Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan, içinde bulunduğumuz zaman diliminin konut almak için en uygun zaman olduğunu söyledi.

“Konut Alıcısı İçin En Karlı Dönem”

 “Biz şirket olarak; ‘Doğru lokasyon, doğru proje, doğru fiyat her zaman başarıya ulaştırır.’ ilkesini benimsemiş bir kurumuz” ifadelerini kullanan Tolga Ülkealan“Nüfus arttıkça, şehirler geliştikçe gayrimenkule her daim talep olacak ve bu da sektörü her zaman canlı tutacaktır. Bakanlar Kurulu’nun KDV ve Tapu harçlarında yaptığı indirimler sektörü heyecanlandırmıştır. 
Biz, Ülkealan Yapı olarak Sunset İncek projemizde 48 aya kadar vade farksız taksitlendirme ve hatta kişiye özel ödeme planı uygulayarak da, bu indirime destek vermiş bulunuyoruz. Konut alıcısının şu anda alım yapmak için en karlı dönemidir”

“Kaliteli İş yapan her zaman kazanacaktır”Bakanlar Kurulu tarafından kararın konut sektöründe canlılık yaşatacağına vurgu yapan Ülkealan sözlerine şunları ekledi:“Bizde Ülkealan Yapı olarak yeni başladığımız projemizde Bakanlar Kurulu tarafından verilen bu destek ile önümüzdeki günlerde sektörün çok daha iyi duruma geleceği kanısındayız. Yatırımcı, satın alacağı konutun kalitesinden şüphe duymadığı ve yatırımının karşılığını zamanında teslim alacağını bildiği firmadan her zaman alım gerçekleştirir. Bu nedenle bizim gibi güvenilir firmaların inşa ettikleri binalar ve konutlar her zaman alıcı bulacaktır. İyi iş yapan her zaman kazanır.”

Yeşil ile iç içe Başkent’in merkezinde yaşamSunset İncek; Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş. tarafından Mogan Gölü manzaralı, bölgenin en yüksek noktasında 10.000m2 alan üzerinde 2 konut kulesi 1 yatay blok olarak inşa edilmektedir. Ankara’nın oksijeni en bol ve gözde yerleşim yeri İncek’te yer alan projede 2+1, 3+1+1, 5+1+1 ve 6+1+1 daire seçenekleri bulunmaktadır. +1 konsepti ile satışa sunulan projemiz 2020 yılı son çeyreğinde teslim edilecektir. 6.000mpeyzaj alanına sahip projenin üst peyzaj alanında araç trafiği yoktur. Bu sayede yeşil ile iç içe insanların güvenlikli şekilde site içerisinde dolaşması sağlanmış ve yeşili bol, her anının tadını çıkartacağınız, çocuklarınıza ait çocuk oyun alanları, yapay gölet, yürüyüş yolları ile ıhlamur ve kiraz ağaçlarının gölgesinde vakit geçirmekten mutluluk duyacağınız peyzaj alanları oluşturulmuştur.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2018, 12:31

Bağcılar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner20