banner9

“Mall Of İstanbul” Projesinde SurPlot Pedestal Tercih Edildi

Mall of İstanbul’un zemin kaplamalarında, modern uygulamalara imkân veren SurPlot Pedestal Yüzer Döşeme Sistemleri kullanıldı.

“Mall Of İstanbul” Projesinde SurPlot Pedestal Tercih Edildi
 Türkiye’nin, rezidans, AVM, ofis ve otelden oluşan en büyük karma projesi olan ve 2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri kapsamında “En İyi Karma Kullanım Projesi” ve “En iyi Alışveriş Merkezi Geliştirme Projesi” ödülü alan Mall of İstanbul’un zemin kaplamalarında, modern uygulamalara imkân veren SurPlot Pedestal Yüzer Döşeme Sistemleri tercih edildi.

 Projenin Altyapı Sistemlerine İnovatif Çözümler Getirildi
DDG Mimarlık ve Ömerler Mimarlık işbirliği ile 353 bin metrekare alana konumlandırılan ve insan sirkülasyonunun yoğun olduğu projenin teras ve balkon katlarında kullanılan SurPlot Pedestal seviye ayarlı ayakların her biri minimum 1.000 kg taşıma kapasitelidir. Herhangi bir ankraj gerektirmeden alana serbest bir şekilde konulan SurPlot Pedestal seviye ayarlı ayaklar üzerine, taş kaplama ürünleri yine demonte olarak döşenmiştir. Sistemin demonte özelliği sayesinde taşlar ile döşeme kaplama malzemesi arasında kalan boşluklarda kablolama ve tesisat döşeme yapılabilir. Alt yapı sistemlerinde olası bir müdahale gerektiğinde ise kırma işlemine gerek duyulmadan soruna anında ve noktasal olarak müdahale edilebilir.

Projede modern uygulamalara imkân veren SurPlot Pedestal Yükseltilmiş Döşeme Sistemi’nin tercih edilmesiyle işten ve zaman tasarruf sağlanmış bu sayede proje kısa zamanda tamamlanmıştır.

“Mall Of İstanbul” Projesinde SurPlot Pedestal...

SurPlot® Pedestal yüksek döşeme sistemleri, açık alanlar başta olmak üzere tüm iç mekânlarda, bahçe ve teras katları ve yükseltilecek zeminlerin tamamında kullanılabilir.

“Mall Of İstanbul” Projesinde SurPlot Pedestal...

Armada Groupe, TSE kriterlerine sahip SurPlot® Pedestal Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri’ni 2001 yılından beri üretmektedir. Kalite güvencesi ve doğa dostu hammaddesiyle teras, balkon, kuru havuz projelerinde ideal çözümler sunan SurPlot® Pedestal, sektör profesyonellerinin tercihi olarak, günümüzde 69 farklı ülkeye ihraç edilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2020, 15:30

Bağcılar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner20