banner9

Nef’in ticari üniteleri yarın satışta

Nef, emlak yatırımı yapmak isteyenler için etkili bir satış yöntemi sunuyor. İstanbul'un en prestijli bölgelerinde yer alan Nef projelerindeki mağaza ve ofisler, yarın saat 13.00'te Haliç Kongre Merkezi'nde açık artırmayla satışa sunuluyor.

Nef’in ticari üniteleri yarın satışta
TURYAP tarafından düzenlenen ve  danışmanlığını JLL'in üstlendiği açık artırmaya, Adana, Ankara, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Konya, Mersin, Samsun, Şanlıurfa ve Trabzon dahil 13 ilden de canlı yayınla katılım sağlanabiliyor.

2023'E KADAR KİRA GARANTİLİ 
290 bin TL ile 10 milyon TL arasında değişen fiyatlarla açık artırmaya çıkacak tapulu ofis ve mağazalar, aynı zamanda hazır kiracılı veya hemen kiralamaya hazır durumda olmaları ile de yatırımın cazibesini artırıyor. Nef ayrıca, açık artırma kapsamında satılacak ticari gayrimenkullere 2023'e kadar garantili kira desteği sağlıyor. Nef, 21 Aralık'ta düzenlenecek açık artırma ile bir ilkeimza atıyor ve satılacak tüm gayrimenkuller için ilk defa bir açık artırmada vadeli ödeme planı uyguluyor. Açık artırma kapsamında, uzun süredir beklenen Nef projelerindeki mağaza ve ofisler,peşin ödemede fiyat avantajının yanı sıra, yüzde 10'dan başlayan peşinatlar ve 36 aya varan vadeli ödeme planlarıyla yatırımcılarla buluşacak.

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2017, 12:10

Bağcılar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner20