banner9

Şekerbank'tan Satılık Gayrimenkuller

Şekerbank 61 ilde 771 gayrimenkulünü satışa çıkardı. Fiyatlar 500 TL'den başlıyor...

Şekerbank'tan Satılık Gayrimenkuller
Şekerbank 61 ilde 771 gayrimenkulünü satışa çıkardı. Fiyatlar 500 TL'den başlıyor...
Şekerbank, Eskidji Müzayedecilik tarafından düzenlenecek müzayede ile 61 ilde 771 gayrimenkulünü açık artırma yöntemiyle lotlar halinde satışa sunuluyor. Müzayede 22 Ekim 2015 Perşembe günü saat 14:00’de gerçekleştirilecek.
 500 TL'den başlayan gayrimenkuller!
 Söz konusu gayrimenkullerin en ucuzu 500 TL'den başlayan 61 metrekarelik bir arsa. Arsa; Elazığ Merkez'de yer alıyor. En pahalı gayrimenkul ise Busa Yenişehir'deki 5.841 metrekarelik tek katlı depo, danışma, işçi lojmanı ve tarla. Fiyatı ise 5 milyon 900 bin TL olarak belirlendi.
 61 ilde satılık gayrimenkuller!
 Satışa konu gayrimenkullerin arasında dükkan, daire, tarla, arsa, ev, bina, lojman, depo, restaurant, zeytinlik, bahçe, çam fıstıklığı, bağ, kerpiç ev ve villa yer alıyor. Gayrimenkuller; Adana, Antalya, Ankara, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Artvin, Amasya, Aydın, Batman, Balıkesir, Bilecik, Bursa, Burdur, Bolu, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kastamonu, Kars, Karaman, Karabük, Kayseri, Kahramanmaraş, Kocaeli, Kırşehir, Kırklareli, Konya, Kütahya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak, Van, Yozgat ve Zonguldak'ta yer alıyor. 

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2015, 17:20

Bağcılar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17