banner9

Skyland İstanbul’da Rezidansların Teslimleri Başladı

Eroğlu Gayrimenkul’un İstanbul’un merkezi Seyrantepe’deki gözde karma projesi Skyland İstanbul’da rezidans teslimleri başladı.

Skyland İstanbul’da Rezidansların Teslimleri Başladı
 Teslimlerin başlamasıyla birlikte, Skyland İstanbul’un yeni yaşam kültürünün merkezi haline geleceğini belirten Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu şunları ifade etti:

“Toplumsal tercihler ve tüketici davranışlarındaki değişiklikler, her sektörde olduğu gibi gayrimenkul sektörünün de şekillenmesinde önemli bir paya sahip. Karma konut projeleri, son dönemde oldukça talep görüyor; Skyland İstanbul’da, içerisinde konut, rezidans, ofis ve alışveriş merkezi barındıran çok değerli bir karma proje. Hem rezidans konforunda hizmet almak hem de şehir merkezinde yaşamak isteyenler için iyi bir tercih oluşturuyor. Yatırımcılar içinse kolayca kiraya verebilme fırsatı sunduğu ve yatırım değeri her geçen gün arttığı için cazip oluyor.”

Kaliteli bir yaşam, merkezi konum


Ayrıcalıklı bir yaşam sürmek isteyenlerin tercihini oluşturan Skyland İstanbul’un bu imkânlara sahip olmak isteyen herkese benzersiz fiyat ve ödeme seçenekleri sunduğunu vurgulayan Eroğlu, “Rezidans hayatına yeni bir bakış sunan projemiz, Seyrantepe bölgesinde, T.T. Stadyumu’na komşu, TEM otoyoluna direkt bağlantılı, Cendere caddesi üzerinden Ayazağa ve Maslak’a çıkış imkanı sağlaması ve metro istasyonunun hemen yanında yer almasının yanı sıra havaalanı, köprüler ve ana arterlere ulaşım kolaylığıylakonforlu, kaliteli ve yemyeşil bir hayat düşleyenlerin yeni yılda yeni adresi olacak.” dedi.

Skyland istanbul’da bulunan Tower Residence, 1+0’dan 4+1’e kadar her ihtiyaca uygun, farklı daire seçenekleri sunarken, yeşil bir hayat düşleyenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan ve sosyal alanları ile öne çıkan Teras Evler, şehrin merkezinde stresten uzak bir hayat sunuyor. Kısa bir süre önce satışa sunulan Skyland İstanbul’un son kulesi Sky Residence, 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri sunuyor. Sky Residence’ler de 4+1 daireler için dubleks seçeneği de bulunuyor. 4+1 dubleks dairelerin terasları ve Sky Residence’ın 10.000 metrekarelik özel peyzaj alanı, yeşili gündelik hayatın bir parçası haline getiriyor. Sky Residence, oyun alanlarıyla da özellikle çocuklu aileler için konforlu bir yaşam sunuyor.

HOM Design Center açılışa hazırlanıyor

Türkiye'nin önde gelen ev ve ofis dekorasyonu markalarını tek çatı altında toplayan HOM Design Center, 2018’in ilk çeyreğinde kapılarını açıyor. 100’ün üzerinde mağazasıyla ev ve ofis tasarımına yönelik her şeyin bulunabileceği yeni alışveriş merkezi HOM Design Center, tasarım ve estetiği bir arada sunacak.


Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2017, 12:55

Bağcılar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner20