banner9

Sokak Röportajlarının En Çok İzlenen Siyasi Kanalı Ankara'da

16 Nisan Referandumu öncesi yaptığı yarın sandık önününüze gelirse cevabınız evet mi olur hayır mı neden ? sorusu ile yüz milyonlarca kez izlenen İstanbul Times Tv Özel You Tube Kanalı bu sefer çalışma alanına başkent Ankaray' ı da dahil etti.

Sokak Röportajlarının En Çok İzlenen Siyasi Kanalı Ankara'da
 Kanalın imtiyaz Sahibi şirketin yetkilisi Gazeteci yazar Hüseyin Çetiner şunları söyledi :

"Ulusal medyanın belli bir siyasi partinin yayın organı gibi çalışmalarını görünce Gazetecinin görevi bu olmamalı. Tarafsız,Özgür ve cesur bir şikilde yayın yapan bir organın olmadığını gördüm. Bunun için YouTube üzerinde de olsa en azında sokaktaki halkın geröek düşününcesin merak edenlere ulaştırmak çin 4 sene önce YOu Tube Kanalımızı kurduk.

16 Nisan Referadumu'na kadar izlenme oranımız istediğimiz kadar değildi.

Ancak bu referandum öncesi İstanbul'un 37 ilçesinde yaptığımız Yarın sandın önünüze gelirse oyunuz evet mi olur hayır mı neden sorusunu sorduk.

24 Haziran 2018 seçim öncesi çok sayıda talep aldığımız için ilgi alanımıza Ankara'yı da ekleyeceğiz. Çalışma arkadaşlarım ile beraber hedefimiz bu seçim öncesi gerek bizim kanalımızda gereksede sokak röportajlarımızı alıp yayınlayan kanallar ile beraber en az 350 milyon kez izleneneceğini düşünmekteyiz. Bizi izleyen bütün izleyenlerimize ve abonelerimizi teşekkür ederim"dedi.

Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2018, 12:43

Bağcılar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner20