banner9

Wolfteam FPS Oyunu Zİrvede

Wolfteam FPS Oyunu Zİrvede

Wolfteam FPS Oyunu Zİrvede

                                                          

Online oyunların ne kadar popüler olduğunu biliyoruz. Her kuşaktan insanın ilgisini çeken oyunlar broadband internet penetrasyonunun üst seviyeye gelmesiyle daha da çok kullanıcı tarafından tercih edilen bir eğlence kanalı haline geldi. 

Youtube, twitch gibi mecralardan piyasaya çıkan oyunların yeni sürümlerini ve yamalarını takipte olan birçok oyun meraklısı ise hem Wolfteam gibi popüler oyunlardan haberdar oluyor, hem de canlı yayınlar sayesinde kendilerine yeni sosyal çevreler oluşturuyorlar. Twitch gibi mecralardaki pek çok bilinirliği yüksek oyuncu bu yayınlar sayesinde para bile kazanabilmekte.

Twitch'e girdiğiniz ilk andan itibaren canlı olarak yayınlanan oyunların takibini yapabilirsiniz. Hatta sadece izlemekle kalmayıp kendiniz için bir hesap oluşturabilir ve hesabınızda kendi oynadığınız oyunların yayınlarını da yapabilirsiniz.

Tarayıcınıza bir an önce Wolfteam oyunu anahtar kelimelerini ya da kelimelerini yazarak bir arama yapabilir ve wolfteam oyununun indirme ve twitch yayın sayfalarına siz de kolayca ulaşabilirsiniz. Ücretsiz fps oyunu wolfteam sayesinde hiçbir para ödemeden online oyun oynamanın keyfine varabilirsiniz!

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2017, 12:29

Bağcılar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner20