banner9

Başakşehir’in merkezinde senetle topraktan ev alma fırsatı

Farklı stratejileriyle gayrimenkul sektöründe ayrışan Fuzul Yapı, Başakşehir’de Başakcity adıyla en yeni projesini hayata geçiriyor. Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, 25. yıla özel olarak topraktan ve senetle satış imkânı ile Başakcity sakinlerine önemli yatırım avantajı sunacaklarını açıkladı. Projede 15 bin TL peşinatla daire sahibi olunabiliyor.

Başakşehir’in merkezinde senetle topraktan ev alma fırsatı

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul markalarından Fuzul Grup, Başakşehir’de 9. projesini Başakcity adıyla hayata geçiriyor. Çeyrek asırdır ülkemize artı değerler katan Fuzul Grup 25. yıla özel bir fırsat sunarak, topraktan senetle ön satışa çıkaracak. Başakşehir’in merkezinde ulaşılabilir fiyatla lüks yaşam vaat eden Fuzul Grup, Başakcity’yi 24 ayda teslim etmeyi öngörüyor.İstanbul Times Haber Merkezi / Mehmet Osmanoğlu

Başakcity için ön talebin başladığını açıklayan Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, proje ile ilgili olarak, “Başakcity, Başakşehir’in merkezinde, butik bir proje. Bu sene Fuzul Grup’ un 25. yılı. Bizde 25. yılımız için özel bir ödeme planı hazırladık. Topraktan en uygun fiyatla ev sahibi olacak müşterilerimize yükselen banka faizlerinden de etkilenmemeleri için senetle ödeme kolaylığı sunuyoruz. ” değerlendirmesinde bulundu. Projeden 15 bin TL veya yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabildiğini kaydetti.

Büyüklükleri 70 metrekare ile 200 metrekare arasında değişecek 123 adet konuttan ve iki bloktan oluşacak Başakcity’de 1+1,2+1,3+1 ve 4+1 tipi konutlar yer alacak.

Fuzul Grup, Başakşehir’de yüzde 80 prim yaptırıyor

Fuzul Grup, bugüne kadar Başakşehir’de 8 proje hayata geçirdi. Başakcity ise Bizimevler, Kent Neriva, Kent Ariva, Olimpa AVM, Olimpa Rezidans, Evila, Olimpa Park Plus ve 3. İstanbul Başakşehir projelerinin ardından Fuzul Grup’un Başakşehir’deki 9. projesi olacak. Eyüp Akbal, Başakşehir’de hayata geçirdikleri projelerin hepsini proje bitmeden sattıklarını kaydederek, “Başakşehir’de projelerimizden ev alanlar ortalama yüzde 80 prim sağladı.” dedi.

Detaylı bilgi almak isteyenler //basakcity.com/ ziyaret edebiliyor.

Fuzul Grup Hakkında:

1992 yılında Fuzulev olarak kurulan, 2000 yılında inşaat sektörüne geçiş yaparak Fuzul Yapı adı altında markalı konut üretimine başlayan Fuzul Grup, 600 milyon TL’lik cirosu ile gayrimenkul sektöründe ilk 10 firma arasında yer alıyor. Bugüne kadar Kağıthane, Kartal ve Gaziosmanpaşa’da da konut projeleri üreten şirketin merkez üssü ise Başakşehir… Fuzul Grup Başakşehir’de yeni yılla birlikte 9. projesine başlayacak. Üç yıl içinde 2,5 milyar TL’lik yatırım planlayan Fuzul Grup, bugüne kadar 6 bin konut üretti. Kentsel dönüşüm odaklı ve ihalelerle büyümesine devam eden Fuzul Grup, yurtdışından gelen ortaklık tekliflerini de değerlendirmeye almış durumda. Grup öte yandan Fuzulev sistemi ile alt ve orta gelir grubunu gayrimenkul sahibi yapmaya devam ediyor. Grubun 1992’de devreye aldığı paylaşım ekonomisi modeli Harvard Üniversitesi’nin çalışmaları ile global bir finans modeli haline gelmiş durumda.Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

 

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2017, 17:06

Bağcılar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner20