banner9

HEP İstanbul’da %5 peşinatla hemen yaşamaya başlamak mümkün!

Tekfen Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen HEP İstanbul’da, evlerine yerleşen aileler ayrıcalıklarla dolu bir yaşamın keyfini sürerken, Tekfen avantajlı ödeme planları sunmaya devam ediyor. %5 peşinat, 5 yıl sıfır faizli Tekfen ödeme planıyla HEP İstanbul’da hemen yaşamaya başlamak mümkün olacak.

HEP İstanbul’da %5 peşinatla hemen yaşamaya başlamak mümkün!
Tekfen kalitesiyle hayatlarının evine sahip olan HEP İstanbullular yeşilin, huzurun ve sosyal imkanların keyfini sürmeye başladı. Açık ve kapalı yüzme havuzları, spor sahaları, araç trafiğine kapalı, güvenlikli, zengin peyzajı ve ferah yaşam alanlarıyla ev sahiplerine ayrıcalıklarla dolu bir hayat sunan HEP İstanbul, daha çok aileyi bu keyifli yaşamla buluşturmak için hazırladığı avantajlı ödeme planlarına bir yenisini daha ekledi.

İnşaat Emlak Dünyası Haber Merkezi   

“%5 peşin, hemen yerleşin!” kampanyası kapsamında HEP İstanbul’dan ev sahibi olmak isteyenler %5 peşinat, 5 yıl sıfır faizli Tekfen ödeme planıyla kendi evlerine hemen taşınmanın keyfini yaşayacak.


E-5 ve TEM bağlantı yolu kesişiminde Haramidere Kavşağı’nda yer alan HEP İstanbul, güçlü karayolu bağlantılarının yanı sıra metrobüs durağına ve planlanan Bakırköy-Beylikdüzü metrosuna yürüme mesafesinde bulunuyor.


HEP İstanbul’da çocuklar hep mutlu!

Çocukların, yaşamın merkezine konumlandırıldığı HEP İstanbul’da, farklı yaş grupları için 1.400 m2’ye varan çocuk oyun alanları kapalı ve açık yüzme havuzları, kütüphane, cep sineması, 3 km uzunluğundaki yürüyüş ve bisiklet parkurları, spor ve aktivite alanları bulunuyor. Çocuklar HEP İstanbul’da daha güvende, daha keyifli ve daha mutlu büyüyor.


* 157M2’ lik 3+1 bir ev için hazırlanan örnek ödeme planı tablosu aşağıdaki gibidir:

Satış Fiyatı

%5 Peşin

5 Yıl 0 Faiz

Ara Ödemeler

660.600 TL

33.030 TL

5.505 TL / 60 Ay

2018

99.090 TL

2019

99.090 TL

2020

99.090 TL

Tekfen Gayrimenkul Hakkında:

Tekfen Gayrimenkul; kalite, güvenilirlik çevre hassasiyeti ve fonksiyonellik olarak belirlediği marka değerlerini özgün çizgisiyle birleştirerek uluslararası standartlarda gayrimenkul projeleri geliştiriyor. Tasarıma büyük önem veren ve daima en iyi mimarlarla çalışan Tekfen Gayrimenkul için, yüksek müşteri memnuniyeti kadar, çevreye yönelik sorumluluklar da önem taşıyor. Doğru seçilmiş lokasyonlarda konsept, kalite ve tasarımıyla öne çıkan projeler yaratmayı ayrıştırıcı bir unsur olarak değerlendiren Tekfen Gayrimenkul’ün 2000 yılından bugüne kadar imza attığı Akmerkez, Taksim Residences, Tekfen Tower, Tekfen Yalıkavak Evleri, Bodrum Gümüşlük Evleri, Levent Ofis, Kağıthane OfisPark ve Tekfen Bomonti Apartmanları projeleri bu yaklaşımın temsilcisi olarak öne çıkıyor. HEP İstanbul ile bulunduğu çevreye değer katan, sürdürülebilir yeni yaşam projeleri üretme anlayışını devam ettiren Tekfen Gayrimenkul, 2017 yılının ikinci yarısında başlamayı planladığı Topkapı Konut Projesi ile de İstanbul’un merkezinde iyi tasarlanmış, kaliteli bir yaşam alanı sunmayı hedefliyor.

Bilgi için: Medyaevi İletişim –Burçak Demirel & Büşra Salt / 0212 351 91 81 & 128

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2017, 11:52

Bağcılar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner20