banner9

Kavi Kavi Yapı‘dan Mangal Keyfi

Gürbaşlar Group’ un bünyesinde yer alan Kavi Yapı “ Keyifli ve Konforlu Yaşamın Adresi” sloganı ile inşaat sektörüne hızlı bir giriş yapan Kavi Yapı Bağcılar Güneşli’ da yaşamın başladığı HOME AVES projesinde ikamet eden site sakinleri ve az sayıda kalan dairelerin satışı ile ilgilenenlerin bir araya geldiği mangal partisi keyfi projenin bahçesinde geniş katılımla yapıldı.

Kavi Kavi Yapı‘dan Mangal Keyfi
Andan Başdemir Projelerimizin arkasında Pazar’a kadar değil mezara kadar varız dedi

Kavi Yapı tarafından Bağcılar ilçesi Güneşli semti Evren Mahallesinde 6.500 m2 lik arsa üzerinde % 80’i yeşil olmak üzere 191 konut yapıp hak sahiplerine teslim ettiklerini ifade eden Başdemir şu an burada çok az sayıda konut elimizde kaldı bir ay içinde bunları satmayı planlıyoruz dedi.

İnşaat Emlak Dünyası Haber Merkezi / Özel Haber 

HOME AVES projesinde yönetimi site sakinlerine devretmelerine rağmen her türlü sorun ve problemde konut sahiplerinin yanında olduklarını ifade eden Adnan Başdemir biz yaptığımız konutların Pazar’a kadar değil mezara kadar arkasındayız dedi.

Mevcut site sakinleri ve  alıcısını bekleyen 23 konut’un  taliplisi bir araya geldi                             

Yüzlerce kişinin katıldığı etkinlikte bir konuşma yapan Gürbaşlar Group Yönetim Kurulu başkanı Adnan Başdemir bir konuma yaparak grup şirketleri hakkında mangal partisine katılanlara sunum yaptı. Başdemir konuşmasında şunları söyledi ”Bizler Gürbaşlar Grup olarak ayrı sektörlerde faaliyet gösteren 8 ayrı şirketi bünyemizde barındırıyoruz. Bunlardan birisi İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Kavi Yapı’dır. Dost Tarım ve Hayvancılık Şirketimiz ise Süt kaynağı Markası ile günlük süt üretimi yapmaktadır. Ürünümüzü Happy ve Çağrı marketleri başta olmak üzere Süt Kaynağı markası ile satın alabilirsiniz.  

Gürbaşlar Sigorta şirketimiz de 8 ayrı sigorta şirketinin acenteliğini yapmaktadır. Yes Oto Kiralama şirketimiz de dünyanın en büyük araç kiralama şirketi olan Enterprice Ret’a Car şirketinin Türkiye, Türk Cumhuriyetleri ve Kuzey Irak temsilcisiyiz. Gürbaşlar Otomotiv olarak da Ford’un en büyük bayilerinden birisiyiz. Akbaşlar Tekstil olarak da Kumaş Boyama işi yapıyoruz. Hepiniz şirketlerimiz ile ihtiyacınız olan konuda çalışabilirsiniz.

Kavi  Yapı şu an Beykoz ve değişik ilçelerde inşaat projeleri üretmektedir diyen Adnan Başdemir HOME AVES projemizde konut satın alan ve alacak olanların bizimle bir sefer değil sürekli irtibat halinde olmalarını dileriz. Bir seferlik alış veriş değil sürekli alış verişi tercih ederiz dedi.

İletişim İçin :

KAVİ YAPI (Gürbaşlar Group)

Satış Ofisi :

Evren Mah. Gülbahar Cad. Çakır Sokak No:1 Güneşli / Bağcılar - İSTANBUL

 Telefon Merkez Ofis : 0216 680 46 72 - 73

Satış Ofisi Tel              : 0212 503 AVES (28 37)

Satış Ofisi                     : 0533 641 15 72

E-mail: [email protected]

Kaynak: İstanbul Times  Haber  Ajansı (İTHA) 

 

 

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2016, 18:45

Bağcılar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner20