banner9

My Newwork, İstanbul'un Yükselen Yıldızı Ataşehir'de, Nitelikli Ofis Talebini Karşılayacak

Tiyatro salonu, sanat galerisi, restoran ve kafeleri ile dünyanın yeni finans merkezinde 221 adet ofiste çalışanların bütün ihtiyaçları giderecek. Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun ofis projesi My Newwork, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi, Fenerbahçe Ülker Sports Arena ve Ağaoğlu My Prestige'e komşu konumu ile yatırımcılar için de yepyeni bir fırsat sunuyor.

My Newwork, İstanbul'un Yükselen Yıldızı Ataşehir'de, Nitelikli Ofis Talebini Karşılayacak
 Tiyatro salonu, sanat galerisi, restoran ve kafeleri ile dünyanın yeni finans merkezinde 221 adet ofiste çalışanların bütün ihtiyaçları giderecek. Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun ofis projesi My Newwork, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi, Fenerbahçe Ülker Sports Arena ve Ağaoğlu My Prestige'e komşu konumu ile yatırımcılar için de yepyeni bir fırsat sunuyor.

Lokasyonu, Mimari tasarımı, teknolojik altyapısı ile bir iş merkezinden beklenenin çok üzerinde performans sergileyen My Newwork, İstanbul’un iş ve ticaret hayatının kalbindeki konumu ile değerini günden güne artıracak. Bu da projeyi son dönemin en karlı yatırımlarından biri olarak öne çıkarıyor.

“Borsa ve kurlardaki hareketlilik gayrimenkul yatırımını en güvenli liman yapıyor”
My Newwork projesi ile ilgili olarak Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu şöyle konuştu: “Son dönemde ülkemizde yaşanan ekonomik ve siyasi konjonktür, borsa ve kurlardaki hareketlilik ve diğer yatırım enstrümanlarındaki belirsizlik gayrimenkul yatırımını en güvenli liman, karlı ve risksiz yatırım olarak ortaya çıkarıyor. Bu noktada My Newwork, yatırımcıların yatırım planlarını değiştirecek, her geçen değerini katlayacak yepyeni bir yatırım fırsatı olarak dikkat çekiyor” dedi.

Ağaoğlu sözlerine şöyle devam etti: “My Newwork projesi, modern zamanların Kapalı Çarşı’sı olmaya adaydır. Nasıl Kapalı Çarşı geçmişteki yüksek değerini koruyorsa, My Newwork de değerini hep koruyacak. Nasıl Kapalı Çarşı’lı olmak asırlardır bir ayrıcalıksa, My Newwork yatırımcısı olmak ta bugün ve yarın büyük ayrıcalık olacak.

Yüksek Mimar Ömer Çamoğlu tarafından projelendirilen My Newwork, sadece mimari açıdan estetik bir iş merkezi değil finans merkezlerinin de merkezinde prestijli bir yatırım olma özelliği taşıyor. Toplam 14 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Ataşehir My Newwork projesinde ofislerin metrekare birim fiyatı 5.020 dolardan başlıyor. Bir bütün olarak kullanılabilme imkânı tanıyan 1468 m2 büyüklüğe sahip bir katta 106 m² ile 172 m² metrekare arasında değişiklik gösteren 11 adet ofis yer alacak. Teslimlerin 2017 Mart ayında yapılması planlanan My Newwork Ataşehir projesinde yüzde 50 peşinatla 30 ay boyunca 0 faiz ve %100’ e kadar banka kredisi kullanım imkânı sağlanıyor.

My Newwork trafik nedeniyle işe geç kalmaya son veriyor
Özgünlük, modernizm, işlevsellik, tasarım ve estetik öğelerin ince bir süzgeçten geçtiği My Newwork, önünde yer alan geniş yollara rağmen oluşturacağı trafiğini mevcut yollardan ayırarak kendi arsasında çözümleyerek, varlığından kaynaklanacak trafiğini kent trafiğinden ayırıyor. Böylece İstanbul’da iş merkezlerinin yoğun olduğu bölgelerde yaşanan trafik sorunu My Newwork’de en aza indirgenmiş olacak.

Standartların üzerinde çalışma ortamları My Newwork’de
Çağdaş ofis anlayışı ve mimari sorumluluklarla şekillenen My Newwork ile sadece bir ofis projesi değil, sağlıklı, konforlu ve huzurlu çalışma ortamları yaratmak amaçlandı. My Newwork’de ofis ve toplantı odaları sağlıklı çalışma ortamları dikkate alınarak ferah ve aydınlık olarak tasarlanırken yüksek teknolojik alt yapı ile donatıldı.

Hem iş hem eğlence; hayat My Newwork’de
30 bin m2 ofisi ve 30 bin m2 mağazaları ile toplamda 60 bin m2’lik inşaat alanına sahip olan My Newwork lokasyonu itibari ile hayatın tam merkezinde yer alıyor. My Newwork’un hemen yanı başında Fenerbahçe Ülker Sports Arena, alışveriş merkezleri, hastaneler, markalı konut projeleri bulunuyor. My Newwork, dinlenme alanı ve seyir terası, yeme-içme alanları, lobby girişi ile kendi içinde tam bir yaşam merkezi olarak yükseliyor. My Newwork’un restoran ve kafeleri, İtalyan mutfağından Çin mutfağına kadar Türkiye’nin ve dünyanın ünlü markalarına ev sahipliği yapacak.

My Newwork’de çalışanlar proje içinde yer alan tiyatro salonu ve sanat merkezi ile yoğun iş temposu içinde sosyal ve kültürel aktivitelere çok kolay vakit ayırabilecek. Tiyatro salonunda birbirinden profesyonel performanslar sahne alırken, sanat merkezi de sanat galerilerini çalışma hayatına taşıyacak. Proje içindeki oyun alanları da yine iş çıkışlarında ve molalarda çalışanlara keyifli saatler yaşatacak.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2015, 16:35

Bağcılar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17