banner9

Nef Merter 13’de yaşam başladı

Şehrin merkezinde yaşamak isteyenlerin tüm beklentilerini karşılamak için hayata geçirilen Nef Merter 13’de yaşam başladı. NEF Merter 13 Bakırköy'den Zincirlikuyu'ya kadar uzanan aksta çalışan ve eğitim gören insanlar için cazip bir yaşam alanı olarak diğer projelerden ayrışıyor.

Nef Merter 13’de yaşam başladı
İstanbul Times’ın Uzman Ekibi  Nef 13’ü Yerinde İnceledi


Yayın Grubu olarak son 8 yıldır İstanbul’da yapılan onlarca konutu yerinde inceldik. Bazen halkın yaşam alanlarını kısıtlayan projeler ile karşılaştık bazen de olmasından gereken çok yeşil alan ve hiçbir canlının yaşamını tehlikeye atmayan projeler ile karılaştık. NEF 13’ün hiç bir canlının yaşamını tehlikeye atmadığını
yerinde  yaptığımız çalışmalarda gördük. Gördüklerimizi sizin içinde kayıt altına aldık. Çok yakında www.istanbultimes.tv de  olacak.


NEFes Alamak için NEF’i tercih ettiler


Yaklaşık 4 bin firmanın faaliyet gösterdiği ve günde1.3 milyon insanın giriş yaptığı Merter, İstanbul'un en gözde yerleşim merkezlerinden Bakırköy, Bahçelievler ve Zeytinburnu üçgeninin tam ortasında yer alan proje,
İstanbul'un her köşesine rahatlıkla ulaşma imkanı sağlayan tramvay, metro ve günde 1 milyondan fazla kişinin kullandığı metrobüs durağına yürüme mesafesinde bulunuyor.

Yatırım uzmanları tarafından "Mecidiyeköy-Levent" aksı ile beraber değerlendirilen Cevizlibağ-Merter-Bakırköy-Havalimanı" aksı; alışveriş merkezleri, spor ve kültürel tesisleri ve her gün genişleyen ulaşım ağı ile yatırım değerini her geçen gün arttırıyor. Bölgede yer alan çok sayıda üniversite, yatırımcılara kolay, sürekli ve yüksek fiyatlı kiralama imkanı da sunuyor.

Şehrin merkezinde 24+1


Bir Nef keşfi Foldhome sistemi NEF Merter 13’de de en çeşitli konseptleriyle yer alıyor. Evinizde her an bulunduramayacağınız ama hep olmasını istediğiniz müzik odasından, video konferans odasına, arşiv odasından sunum odasına, spor salonundan açık hava parti alanına, açık hava sinema alanlarından playstation odasına kadar 24 farklı özel alanı her iki projede de Nef sakinlerinin hizmetinize sunuyor.


Bölgeye değer katan tasarım


Nef Merter 13’ü, özgün konsept tasarımları ile ünlü ADDON+ Architects tasarladı.
İki ortağın engin tecrübe ve deneyimlerinden faydalanılarak, yenilikçi bir yaklaşım ile ortaya çıkan 'ADDON+', belirledikleri iki temel ilke ile dünya çapında faaliyetlerini sürdürüyor. Çalıştıkları alan ve projelere katma değer sağlama ve geniş kitlelere ulaşan bir 'ağ' kurma amacında olan 'ADDON+', Vakko Store'ların yanı sıra dünyaca ünlü birçok otel ve alışveriş merkezine imza attı.


Nef Merter 13 iç avlu şeklinde tasarlanan meydan konsepti içerisinde yer alan mağazaları, alışveriş ve yemek alanları ile birlikte site sakinlerine ve bölgeye yeni bir soluk getirdi.


Yüzde 90 müşteri memnuniyetine sahip Nef Merter 13’de örnek daire Mudo tarafından tasarlandı. Dileyen ev sahipleri, örnek daireden ilham alarak dairlerini Mudo’ya tasarlatarak, indirimli fiyatlardan faydalanabiliyorlar.

Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

 

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2016, 22:33

Bağcılar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17