banner9

Ömür İstanbul Ramada'da Basın Lansmanı Yaptı

Esensler Belediyesi, ESKON A.Ş. ve Efitaş inşaat kalitesi ile yapılan Ömür İstanbul Projesi "Ezber Bozan Lüks" sloganı ile Tekstilkent Ramada Otel de yapılan Lansman ile basına tanıtıldı.

Ömür İstanbul Ramada'da Basın Lansmanı Yaptı
Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu en hızlı kentsel dönüşüm yapan ilçeyiz dediBasın mensuplarının karşısına çıkan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu şunları söyledi "Esenler ilçesi İstanbul'da metre başına en çok insan düşen ilçe durumunda. Kentsel dönşümde kar amacı güden bir yapımız yok. Bizim tek amacımız halkımız depreme dayanıklı konutlarda oturmasını temin etmektir. Bugüne kadar ilçemizde 26 bin konutu yeniledik.  40 Bin konutta şu an gündemimizde inşallah bunları da en yakın zamanda yenileyeceğiz dedi.


ESKON A.Ş. genel müdürü Faruk Aydın Esenlerin kentesl dönüşümü için var gücümüzle çalışıyoruz dedi.  Efitaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Feviz Kaçan 'da kendilerini tercih ettikleri için Esenler Belediye başkanı Mehmet Tefvik

Göksu'ya teşekkür etti.


İşte Proje hakkında bazı teknik bilgiler


ÖMÜR  BOYU YAŞAMIN ADRESİ


Ömür İstanbul, 10 bin m²‘lik alan üzerinde 4 blokta toplam 278 daireden 1+Çocuk, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşan ve yine bu daire tiplerinin teraslı seçeneklerini de sunan, her ayrıntısı ustalıkla düşünülmüş bir yaşam alanı olarak planlandı.Ömür İstanbul'da Konut fiyatlarının M2 si 3.900 TL den başlayacak.


FERAH ALANLARLA ÖMRÜNÜZE ÖMÜR KATMAYA GELDİK


Ömür İstanbul, spor ve sosyal alanlarıyla hayatınızın her anını dolu dolu yaşamınızı sağlayacak olanaklar sunuyor. Yürüyüş parkurları ve geniş aktivite alanlarında, hem komşularınızla hem de çocuklarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz.


AYRICALIKLARIN BAŞLADIĞI YER


Ömür İstanbul ailenizle keyifli vakit geçirebileceğiniz bay / bayan ayrı sosyal tesisleri, kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, Türk Hamamı, sauna, mescid, kapalı / açık otopark, toplantı ve taziye alanları ile göz kamaştıracak.


Kaynak:İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)
Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2017, 22:43

Bağcılar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner20