banner9

Fotoğraf yarışmasında Çetiner basın dalında birinci oldu

Zeytinburnu Belediyesinin bu sene II.sini düzenlediği fotoğraf yarışmasında gazetemizin kurucusu ve imtiyaz sahibi Hüseyin Çetiner çektiği ilginç trafik kazası fotoğrafı ile yerel basın dalında birincilik ödülü aldı.

Fotoğraf yarışmasında Çetiner basın dalında birinci oldu
Çetiner ödülünü Zeytinburnu Askerlik şube başkanı ve garnizon komutanlığı temsilcisi yarbay Ali Kolukısa’nın elinden aldı.

Bagcılar Times Haber Merkezi 

Zeytinburnu Belediye başkanı Murat Aydın’da Hüseyin Çetiner’e hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
 
Bir çok kategoride yapılan yarışmanın dereceye girenlere değişik miktarlarda para ödülü ve Zeytinburnu Belediyesinin çıkardığı kültür yayınlarından birer set hediye edildi..
 
Belediye başkanı Murat Aydın yaptığı konuşmada şunları söyledi “ Zeytinburnu belediyesi olarak kültür ve sosyal işlere çok önem veriyoruz. Bu sene bu birimlere ayırdığımız bütçe olan 14 bin lira bundan 15 yıl önce belediye’nin tüm bütçesine eşitti dedi. Aydın bu harcamaların bedelini Zeytinburnu halkından vergi olarak alıp yine ihtiyacı olan vatandaşlarımıza dağıtıyoruz dedi. Allah halkımıza çok versin ki onlarda vergi ödesin diyen başkan Murat Aydın’ın manidar konuşması alkış aldı.
 
Hüeyin Çetiner ne dedi ?
 
Yerel basın dalında birinci Prof.Dr.Turan Güneş caddesinde meydana gelen bir trafik kazasının yapıldığı yere üç dakika sonra ulaşan olan Gazetemizin imtiyaz sahibi Hüseyin Çetiner çektiği ilginç fotoğraf karesiile birincilik ödülü aldı. Hüseyin Çetiner bu kazayı haber veren arkadaşı ve okuru Mustafa Serrim’e teşekkür etti. Çetiner son olarak da keşke bu tür kazalar olmazsa da biz de çekmesek dedikten sonra şükürler olsun ki ödül alan fotoğrafımdaki kazada hiçbir vatandaşın canını kaybetmemesi sevindirici dedi.
 
Kimler katıldı ?
 
Zeytinburnu Kültür ve Sanat’ta yapılan ödül ve 2012 -2013 Kültür Sanat sezonu açılış törenine Zeytinburnu Kaymakamı Mustafa Dündar,Belediye başkanı Murat Aydın,Fotoğraf Sanatçısı Ara Güler,Gazeteci Coşkun Aral, eski Milletvekili veFotoğraf sanatçısı Süleyman Gündüz,Zeytinburnu askerlik şubebaşkanı yarbay Ali Kolukısa,Zeytinburnu ilçe emniyet müdürü Metin Titiz ve Ak Parti ilçebaşkanı Bahattin Ünver yardımcısı Metin Develi,Yıldrım Emen,Ak Parti Zeytinburnu ilçe Kadın Kolları Başkan Fatma Balcı, CHP il genel meclis üyesi Yaşar Dindar, Belediye meclis üyeleri Hasan Uluocak,Cahit Bayram, Engin Şen,Cemal Merdan,Belediye Başkan yardımcısı M.Zafer Alsaç,Ömer Arısoy,Zeytinburnu Belediyesi Kültür müdürü Mustafa Aydın, Haluk Ündeğer Lisesi Müdürü Yunus Özbek,Ak Parti Zeytinburnu  ilçe yönetim kurulu üyeleri Aliye Öztürk,Fevzi Volkan Çankaya,Ömer Yıldız,Veliefendi mahalle muhtarı Veli Özarslan,Beştelsiz mahalle muhtarı Adem Yavuz,Bilgi evleri koordinatörü Veli Koç,başta olmak üzere çok sayıda kişi katıldı.
 
Ara Güler ve Coşkun Aral’ın ve Süleyman Gündüz’ün juri üyesi olduğu yarışmaya 1.071 tane fotoğraf katıldı.
 
ÇETİNER MEDIA GROUP Olarak dereceye giren tüm yarışmacılara sonucun hayırlara vesile olmasını dileriz.
 
 
Kaynak : İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner20