banner9

Türkiye’nin altın markaları ödüllendirildi

İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi çerçevesinde bu yıl ikincisi düzenlenen "II. Türkiye Altın Marka Ödülleri" muhteşem bir gece ile sahiplerine verildi.

Türkiye’nin altın markaları ödüllendirildi
İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi etkinlikleri kapsamında bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Türkiye Altın Marka Ödülleri sahipleri ile buluştu. İstanbul'da Bomonti Hilton Otelde gerçekleştirilen ödül törenine iş, sanat ve spor camiasından çok sayıda kişi katıldı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan programda ödül töreninin sunuculuğunu ise Özlem Yıldız ve Şenol İpek üstlendi. Halk tarafından yapılan oylamada yılın Güvenlik Firması seçilen ARMED Güvenlik İbrahim Yılmaz ödül aldı.

Bu ödülü ARMED ailesi adına aldığını kaydeden ARMED Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yılmaz, "Türkiye'nin sayılı markaları altın marka ödülü aldı. Türkiye'deki sayılı markaların ödül aldığı yerde ödül almak bize gurur verdi. Biz yeni yılın 2019'un Türkiye'ye ve dünyaya mutluluk, barış, kazanç sağlamasını diliyoruz. Türkiye'de ödül alan önemli ve yerli markaları savunuyoruz. Türkiye'deki yerli markaların ödül alması ve yerli markaları Türkiye'de dünyaya karşı ön planda tutup Türkiye'deki yerli markaların tercih edilmesi gerçekten gurur veriyoruz. Bu anlamda biz Türkiye'nin bir markası olarak ARMED Holding bünyesinde güvenlik şirketi, aynı zamanda film yapım, gayrimenkul, turizm alanında birçok başarıya imza attık. Bunun gurur içindeyiz. Türk Markalarına ve Türkiye'ye yatırım yapmaya devam diyorum. Türkiye'deki markaların tercih edilmesi bu dönemde çok önemli olduğunu düşünüyorum. Türkiye'deki markalara önem verilmesini tüm halkımıza tüm vatandaşlara rica ediyor ve önemsemelerini, hep beraber katkıda bulunmalarını rica ediyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

Sadettin Saran'a yılın iş adamı ödülü

Toplamda 23 dalda yapılan halk oylamasında 990 bin den fazla oyu kullanıldı. Gecede NTV yılın haber kanalı seçilirken, Adana Büyükşehir Belediyesi yılı en iyi Belediyesi seçildi. İş adamı Sadettin Saran ise yılın iş adamı ödülüne layık görüldü.

Yusuf KARAKAŞ / İstanbul Times Haber Merkezi 

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2018, 10:35

Bağcılar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner20