banner9

Neden Bağcılar Times ?

ÇETİNER MEDİA GROUP olarak  1982’den beri yayıncılık işi ile iştigal ediyoruz. 2008 yılında da Gazete ve haber portalı yayıncılığına başlayarak İstanbul’da bir numara olmayı hedefledik.

İstanbul Times Gazetesi’nin 5.Kuruluş yıldönümü olan 5 Şubat 2011 de Zeytinburnu Kazlıçeşme Kültür Merkezinde yaptığımız kuruluş yıldönümü gecemiz ve plaket takdim törenimiz muhteşem olmuştu.

3 Yıl önce www.basaksehirtimes.com haber portalını yaklaşık olarak bir sene öncede www.zeytinburnutimes.com haber portallarını prototip olarak yayına geçirdik.

O
kurlarımızdan  aldığımız olumlu geri dönüşümlerden dolayı İstanbul’un diğer ilçelerine de yayın yapacak bire haber portalına gereksinim olduğunu düşündük.

Bu bağlamda “39 ilçeye 39 haber portalı” sloganı ile yola çıktık ve daha önce faaliyete geçen iki ilçe sitesine İstanbul’un en büyük ilçesi olan Bağcıları da ilave ederek www.bagcilartimes.com’ un  domain ismini bir sene önce satın almıştık. Yayına girmek bugüne nasip oldu.

6 Şubat 2011 5.Kuruluş Yıldönümü ve plaket takdim törenimiz ufkumuzu açtı bu geceden sonra yayın kurulu olarak yaptığımız durum değerlendirmesinde her bir ilçesin Anadolu da 3- 4 vilayet kadar nüfusa sahip olan İstanbul ilçelerinin sağlıklı,tarafsız,güncel ve anında haber sloganı ile yazılı ve görsel haber yayınlayabilecek haber portallarına ihtiyaç olduğunu tespit ettik.
Bağcılar bizim için çok önemli bir yer bunu söylerken öteki ilçelerin önemsiz olduğu anlamı çıkmasın. Anacak Bağcılar bizim için neden önemli kısaca açıklayayım .

a-Nüfus olarak (740 Bin) İstanbul’un en büyük ilçesidir,

b-Belediye başkanı Sayın Lokman Çağırıcı basın’a ve basın mensuplarına çok önem veriyor

c-Bağcılar belediyesi basın büro çalışanları hem işlerini çok seviyorlar hem de yapılan çalışmaları çok güzel bir        şekilde haberleştirerek servis ediyorlar.

d-İSTOÇ  başta olmak üzere Ticaret’in kalbinin attığı önemi ilçelerden birisidir,

İlçe sitelerimiz için de wwww. basaksehirtimes.com
                                      www.   zeytinburnutimes.com dan sonra 3.ilçe sitemiz              
                                      www.   bagcilartimes.com   oldu… diğerleri sırada…
ÇETİNER MEDİA GROUP olarak diğer 36 ilçe sitemizi de tamamladığımız zaman seçim çalışmalarında olduğu gibi İstanbul’u 3 ayrı bölgeye (1.2.3.bölge) ayıracağız. Her bölgenin başında birer tane koordinatör arkadaşımız olacak. Bunlara bağlı olarak çalışacak bir tane ilçe temsilcisi bunacak.

İlçe temsilcimiz ilçesinde yapılan her türlü çalışmayı takip ederek hem yazılı hem de sözlü olarak çekimini yaparak haber portalında yayınlayacaktır.

İlçelerde oluşturulan haberlerin önemlileri www.istanbultimes.com.tr ve İstanbul Times Gazetemizde yayınlanacaktır. Yine 39 ilçede elde edilen haberlerimiz İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA) aracılığı ile de diğer yayın guruplarına servis edilecektir. 

Amacımız ”İSATANBUL BURADA” dedirtebilmek 

Sahip olduğumuz teknolojik alt yapı ve yetişmiş personel ile beraber araç gereç parkurumuz ile de çok rahat bir şekilde İstanbul Burada dedirtebileceğiz.
Alt yapı ve sermaye yetersizliği ile yerel alanda medya işini girip işin kalitesini düşürenlere karlın bu işin ne kadar doğru ve sağlıklı yapılabileceğini İstanbul geleninde ve 3 yıldır faaliyette olan PROTOTİP ilçe sitelerimiz ile ispat ettik.

Biz rüyalarımızda bile haber görüyoruz ve işimizi seviyoruz 

Bundan sonra Bağcılar da artık özgür ve tarafsız haberlere kavuştu. Bizi takip edip haberiniz olsun diyorum.

Bağcılar’a selam olsun …

Bu vesile ile Bağcılar’ın seçilmiş belediye başkanı sayın Lokman Çağırıcı’ya, Basın danışmanı sayın Abdullah Arıdoru’ya ,Hakkı Kırkaya  kardeşime ,Şaban’a, Ahmet’e ve diğer basın büro çalışanlarına selam olsun. Bugüne kadar zaten iç içe çalışıyorduk bundan sonra saflarımızı daha sıkı tutarak birlikte BAĞCILAR halkına hizmet edeceğiz.

www.bagcilartimes.com hayırlı ve uğurlu olsun diyorum…. Burada haberler kes yapıltırdan ziyade orijinal ve bize özgür olacak.

Mesela çok yakında Kameramanımız,Muhabirimiz ve yazarlarımız Bağcılar sokaklarını dolaşarak halka sorular sorarak Bağcılar’ı yönetenlerden memnun olup olmadığını soracak,yazılı ve sesli haberimizi sizlerle paylaşacağız.

Bağcılar Times  / Hüsayin ÇETİNER 
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 10 yıl Önce

Bağcıların böylebir hizmete ihtyacı vardı teşekkürler...

banner17

banner20