banner9

Tayyip Babayı size yedirmeyeceğiz

Son 11 yılda ülkemizde olan gelişim ve değişimi hatırlayın bunu çekemeyen ülkelerin ne tür bir oyun oynadıklarını göreceksiniz.

Son 11 yılda ülkemizde neler oldu ?

-30 yıllık kangren olmuş TERÖR olayı SULH-u salah’a kavuşturulmak üzere 

-Vatandaş sağlık kurumları başta olmak üzere her yerde insan yerine konuldu

-Kafası bozulan komutanlar 10 yılda bir artık balans ayarı diyerek darbe  yapamayacak 

-Psikolojik olarak vatandaş üzerinde kötü etkisi olan IMF ye olan borç bitirildi

-Başörtüsü ayıbı tarih oldu

-Eski darbeciler yargı önüne çıkarıldı

-Türk Firmaları yurt dışında büyük işlere girişti

-150 yıllık rüyamız olan Marmaray bitirilerek hizmete sokuldu

-Vatandaş istediği kurumdan bilgi edinme yasası gereği her şeyi öğrenebiliyor

-Duble yollar ile ulaşım rahatlatıldı

-Toplumun gelir düzeyi en düşük kesimi bile uçakla  seyahat edebilecek hale geldi

-Her vilayete bir üniversite ve Havalimanı yapıldı yapılıyor 

Birey olarak Ak Parti iktidarı döneminde dairemi satarak kiracı durumuna düşsem de yapılan olumlu gelişmeleri inkar etmek GAYRETULLAH’a dokunur.Yukarıda 11 yıl içinde yapılan devrim niteliğinde yüzlerce işin sadece minik bir kısmını yazdım.
Düşünün hele…

Mavi Marmara olayından sonra Türkiye’nin dirayetli duruşu  sayesinde ilk kez özür dileyen İsrail bu durumu unutup sineye çekmesi beklenemez. Başbakan Recep Tayip Erdoğan hem Gezi zamanında hem de bu olayda istihbarat kaynaklarından elde ettiği bilgilere dayanarak hükümeti düşürüp eski kardeş kavgalarını getirmek istiyorlar derken bu bir paranoya sonucu söylenen bir şey değildir.

Oyun oynayacak güçler elbette alt yapıyı hazırlayacaklar

Basit bir mantık ile düşündüğünüz zaman  Gezi de ağaç vardı belediye onları kesip buraya park yapacaktı.Bir kısım çevreye duyarlı vatandaş buna karşı çıktı ve orada nöbet tutmaya başladı. Dış ve iç güçler zaten ülkemizi karıştırmak için bir çok planı uyguluyorlardı. Bu olay patlak verince günümüzün Lavrenceleri hemen devreye girerek olayı kışkırtmaya çalıştılar. 

Başbakan Erdoğan kararlı ve dirayetli davranmasaydı Allah korusun bu olay hükümeti düşürüp ülkeyi kaosa sürükleyebilirdi. İsrail’de bu olayı dünyaya reklam ederek işte bizimle uğraşan ülkeleri minik bir parkı bahane ederek darmadağın edebilecek günümüz var diyerek hava atacaktı. Düşmanlarımız plan yaptı ALLAH’da yaptı ama ALLAH’ın planları galebe çaldı

Ak Parti’nin İmar ve para göz bazı idarecilerine kızgınım ama bu oyunlarda başbakan’ı yalnız bırakamam

Eğri oturup doğru konuşmak gerekirse Ak Parti İktidarının 11 yıllık döneminde imar konusunda İstanbul için güzel işler yapıldığını maalesef söyleyemiyorum. Hatta dış düşmanın oyunlarını bozduktan sonra “Emri Bil Maruf Nehyi Anil Münker “ iyiliği emredip kötülükten alıkoymak adına İstanbul’a ihanet edenleri de bir kitapta toplayıp tarihe not düşme gayretindeyim.
Bakan evlatları kullanılarak hükümete karşı operasyon yapılmak istenmesi çok büyük bir olaydır. Burada bakanlar çok dikkatli olup evlatlarını uyarmadıkları için  büyük suçları olduğunu düşünüyorum. Hükümete karşı bir sürü oyun sergilendiği bilindiği halde bir bakan oğlunun evinde 6 tane çelik kasa ve bir para sayma makinesinin olması halkın zihnini karıştırıyor.  

Hiçbir hükümet yetkilisinin halkın kafasını bulandırmaya hakkı yok

Şu an Ak Parti yerinde hangi parti olsaydı ben destek verirdim çünkü oyun küresel. Denilebilir ki sen dahil küçük esnaf Ak Parti döneminde zarar etmiş başbakan bir gün benim esnafım benim memurum dememiş sen neden destek veriyorsun sorusu bir açıdan mantıklı gelebilir ama ÜKEMİ KARANLIĞA Yuvarlamak isteyen şer güçleri göre göre de bana ne sanki Ak Parti’nin bana yararımı oldu demenin zamanı değil şu an.
Maksat Yerel seçimlerde Ak Parti’nin kolunu kanadını kırmak 2015 genel seçimlerinde de belini kırmak …
Ak Parti bir önceki seçimden daha az oy alırsa şimdi oynanan oyunun içinde olanlar 2015 genel seçimleri için iyice cezaretlenecekler. Yukarıda ana hatları ile yazdığım gelişmeler başta İsrail,İngiltere,Amerika  ve daha sonrada Almanya’yı ürkütüyo .. Neden mi …İşte neden 
İsrail Güçlü bir Türkiye var oldukça Gazzeyi gece gündüz bombalayamayacağını biliyor …

İngiltere Türkiye Güçlü olursa Arap ülkelerindeki petrol akışımız tehlikeye girer korkusunda 
Amerika Birleşik Devletleri zaten İsrail’in güvenli yaşamasını kendisine anayasal vazife yapmış. 
Almanya yeni havalimanımızın yapımı ile Avrupa’nın en büyük limanlarından birisine sahip olmamızı Frankfurt havalimanının 2.plana düşeceği biliyor.

Ak Parti bir an önce titreyip kendisine gelmelidir

Bu titremede kastım vatandaşı rahatsız edecek imarlardan kaçınılmasıdır. Çalıştığı halde hile desise ve haram yemek istemeyen kişilerin de evlerine ekmek götürmenin önündeki engel aşılmalıdır.  
Makalenin devamı yazılıyor   
YORUM EKLE

banner17

banner20