banner9

www.insaatemlakdunyasi.com hayırlı olsun

İyi projeler yapanların yanında,kötü yapanların da karşısında yer alacağız 

ÇETİNER MEDIA GROUP
bünyesinde İstanbul Times Yayın Grubunun alt yapısından yararlanacak olan  www.insaatemlakdunyasi.com haber portalı İstanbul’a hayırlı ve uğurlu olsun diyoruz.

www.istanbultimes.com.tr
haber portalına ve İstanbul Times Gazetesi ve İstanbul Times Tv haber ihbar hattına inşaatlar ile alakalı gelen eleştiri ve şikayet mailleri bizi sadece İnşaat Emlak  alanında bir haber portalı oluşturmamızı gerekli kıldı.

İşte bundan sonra okurlarımızın İstanbul’da yapılan KİBİR Kuleleri hakkında şikayet,eleştiri  ve övgülerini bize ulaştırabilirler.
İnşaat-Emlak ve yapı elemanları konusunda her şeyi www.insaatemlakdunyasi.com da bulabilirsiniz.

İstanbul'un tarihi geçmişi hiç bir ihaneti kaldıracak türden değil. 39 ilçede kanunlara uygun olsa da akla ve mantığa uymayan yüzlerce inşaat projesi her gün gözlerimizin önünde yükseliyor. Bizler  de bu yapılan hata ve yanlışları kamuoyu ile paylaşmak için elimizden geldiği kadar yayın yapma gayretinde oluyoruz.

Bundan sonra ilgi alanı sadace  İnşaat Emlak Olan www.insaatemlakdunyasi.com 'u kurduk.  Güzel ve iyi projeler yapan firmaların yanında,kötü yapanların da karşısında olacağız.  Kim olursa olsun ne kadar zengin olursa olsun İstanbul'un dokusuna uymayan her türlü projenin karşısında yer alacağız.

SON on yılda İstanbul'da kanunlara uygun olsa bile akla vicdana ,ETİK ve AHLAKİ kurallara uygun olmayan yüzlerce proje biliyoruz. Ve bu haksızlık ve uygunsuzluklşar çoğu kez de hatta daha doğrusu kamu eli ile yapılıyor.

KİPTAŞ ve TOKİ'nin İstanbul ile alakalı KENT suçu işledikleri binaların haddi hesabı yok. İlçe Belediye başkanlarını da makamlarını sürdürmek adına gelecek nesillerin saüğlığını tehlikeye atacak bu tür ucubelere karşı çıkmamaları tek kelime ile ayıptır diyorum.  


Kanunlara ve nizamlara uygun olsa bile ETİK ve AHLAKİ konulara uymayan projelerinde karşısında dim dik duracağız.

İnşaat & Emlak Dünyası / Hüseyin Çetiner  
YORUM EKLE

banner17

banner20