banner9

Dere Yatağında Ruhsatlı İnşaat

Dere yatağında ruhsatlı inşaat Fırtına Deresi kenarındaki kaçak olduğu iddia edilen inşaatın sahibi kendini savundu İnşaat sahibi Ziya Memişoğlu: "Bizim ruhsatımız olamasaydı tapulu arazimiz olamasaydı biz burada böyle bir işe girişmezdik"RİZE - Rize'nin Ardeşen ilçesi Fırtına Deresi...

Dere Yatağında Ruhsatlı İnşaat
Rize'nin Ardeşen ilçesi Fırtına Deresi kenarında yapımı süren ve basında kaçak olduğu iddia edilen inşaatın sahibi kendini savunarak dere yatağına yaptığı inşaatın ruhsatlı olduğunu savundu.

Rize'nin Ardeşen ilçesi ile Çamlıhemşin İlçesi arasında bulunan Fırtına Vadisi üzerinde tespit edilen, içlerinde işletmelerin de bulunduğu 26 kaçak yapı hakkında yıkım kararı alındı. Bu kaçak yapılardan biri olduğu iddiasıyla basında yer alan Fırtına Deresi kenarındaki inşaatın sahibi Ziya Memişoğlu, yaptıkları inşaatın kaçak değil ruhsatlı olduğunu savundu.

Söz konusu inşaat hakkında DSİ başta olmak üzere gerekli yerlerden gerekli izinleri aldıklarını dile getiren Memişoğlu "Burada yapılan güzel bir yatırım var, konsept bir proje var. Bizim projemiz ile ilgili medya da haberler çıktı. Hiç kimse tutup da milyonlarca liralık yatırımı kaçak gösteremez. Bizim ruhsatımız olamasaydı, tapulu arazimiz olamasaydı, biz burada böyle bir işe girişmezdik" ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2018, 10:05

Bağcılar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner20